Ramon Cota chladnokrevně zavraždil nevinnou matku i dítě, a navíc je šéfem obchodu s drogami do USA. Když se plukovník Scott McCoy a jeho partner pokusí předvést Cotu před soud, jejich úsilí vyjde naprázdno, protože Cota je zproštěn viny prakticky bez trestu. Scottův přítel, který není schopen ovládnout svou zuřivost, se na Cotu u soudu vrhá. Když jsou odtrženi, slibuje Cotovi pomstu. Jenže Cota je nebezpečný zločinec, se kterým není radno si začínat, a není pro něj problém zavraždit kohokoli… Když se oddíl vojáků pokusí zasáhnout a Cotu a jeho bandu odstranit, jsou vojáci přemoženi a zajati jako rukojmí. McCoy osobně vede brigádu členů parašutistické výsadkové jednotky, aby zachránil rukojmí. Při tom chce konečně  dostal Cotu... (TV Prima)

Hapretor odpad!

Kde hraje Chuck Norris, dávám automaticky ODPAD ! - Největší ("akční") kretén filmového plátna! Jako kdybych si velmi naivně myslel, že dvojka může být třeba o něco lepší než jednička!!! ()

MickeyStuma

Druhý snímek je od předchozího velice vzdálen, ale to nic nemění na povyšování patriotismu a zarputilého boje proti zločinu. Komiksový nadhled, hrdinství, jeden kýč vedle druhého, téměř nonstop akce, prostě osmdesátková akční zábava v plné parádě. A je to také hlavě stará dobrá akční poctivá kaskadérská a pyrotechnická práce. Žádné zbytečné dialogy, žádné CGI efekty, žádný mohutný rozpočet. ()

helloween93

Je to přestřelený akční výplach, to bez debat. Ve dvojce chybí Lee Marvin, který mezi jedničkou a dvojkou umřel, takže velení jednotky Delta přebral Chuck. Jednotka Delta Force je tu jen v závěru, protože hlavní důraz je kladen na Chucka. Billy Drago se vyloženě narodil pro role záporáků. 3* ()

Denny

Další "perla" z dílny bratrů Norrisových- už jsem si prostě zvykl, že od Chucka Norrise nelze čekat nic jiného, než pár kopanců . Je pravda, že proti svým dřívějším filmům dnes více používá střelné zbraně - pak už ale nemá, co předvádět... ()

dainio

Pokračování v ničem nezaostává za prvním dílem. Chuck Norris stále klátí soupeře a po celou dobu stopáže je nadmíru akce. ()

Torgal

Videl som len záver, ale ten bol super - akcia v štýle Ramba 2, ale omnoho vyšší guilty pleasure faktor. Keď to niekedy uvidím celé, tak názor možno zmením, zatiaľ je to ale za 6-/10. EDIT: Tak som teda druhý krát videl a tentokrát celé. No a bohužiaľ ten záver čo som videl minule boli v podstate jediné akčné scény filmu, inak je to dosť solídna nuda. Hodnotenie musí ísť logicky nadol. 4-/10 ()

tranquill

"Chci toho parchanta dostat!" Tak kupodivu dvojka se mi líbila. Opět přímočaré, ale už to není jen "Chuck sám proti všem", přitom pyrotechnici se zde opravdu vyřádili, Chuck si konečně užil pěstní bojový souboj a dokonce promluvil :-) ()

IronRocky

Dobrý akční film s Chuckem Norrisem. Hodně akce a pěkné bojové scény. Pro mě nejlepší film s Chuckem Norrisem a Billy Drago v roli padoucha je přímo skvělej. ()

DEMON odpad!

Nie je to vyslovene nedopozeratelne, ale film je tak absolutne absurdny a scenaristicky/rezijne nezvladnuty (idiotsky dej, trapne akcne sceny, prakticky nulove dialogy - len sem tam niekto prehodi nejaku blbost), ze aj ked som mozogovu cinnost znizil len na uroven udrziavania vitalnych funkcii, stale som si uvedomoval tie totalne debilne ukazy, co sa pred mojimi ocami odohravali. ()

Robbi

Ale jo, padouši se nakonec smaží, korupčníci budou tahat za kratší konec a naštvaný Norris nakonec dokáže nemožné. Akční filmy se nikdy moc neohlížely na logiku a skutečnost - takže ano, beru Delta Force 2 na milost a dávám dvě hvězdy. Ta třetí je za toho fešáckého plaza na Espinoza de Diablo. ()

MrMir

Nesmrtelný Chuck dáva lekci plešato-vlasatému asijci stylem, jakým to umí jenom on. Nejdřív se nechá pořádně zmlátit a dopřeje vlastaci trochu toho potěšení. Až když je na kolenou, téměř poražen, otočí se a pronese větu "Tak a teď budu vyučovat já!". Následují dvě lekce a nebohý vlasatec končí napíchnutý na kopí. Nic víc si z filmu nepamatuji, ale i toto stačí na 3 hvězdy :o) Ve své době, ve své kategorii velmi vyhledávaný film (videokazeta, jednohlasový dabing, co chcete víc?):o) ()

horor2

Po dokonalé jedničce, přišel skvělý druhý díl, ve kterém si Chuck došlápne na Draga. Další z památných akčních pecek alá VHS. Vždycky se mi vybaví trénink vojáků, kteří létají vzduchem, protože někdo naštval Norrise :-) ()

harycek

Pro milovníky tohoto žánru a jeho oblíbenosti v době vzniku snímku vcelku slušné pobavení, dnes už je to překonáno!?!? ()