poster

Vánoční skřítek

 • USA

  Elf

 • Německo

  Buddy - Der Weihnachtself

 • Německo

  Buddy - Der Weihnachtself

 • Slovensko

  Vianočný škriatok

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Německo, 2003, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ****

  Docela milý a hezký vánoční film. Řekla bych, že je to příběh spíš pro dospělé než pro děti. Will Ferrell se mi začíná líbit.(16.10.2008)

 • lamps
  ***

  Je to sice jako desítky jiných vánočních filmů, ale nedá se tomu upřít fakt, že vánoční atmosférou to celé přímo překypuje a že příběh přímo srší vtipnými a zábavnými situacemi. A navíc je v hlavní roli Will Ferrell, asi největší herecké individuum současnosti, který se s vidinou pobavení publika nezdráhá snad ničeho. A já ho mám proto i rád a jeho výstupy, pokud nejsou součástí vyloženě nudného a tupého scénáře, mě vždycky hodně baví. A Vánoční skřítek opravdu není špatná komedie, která dává Ferrellovi vyniknout opravdu do sytosti a způsobem, který není ani na chvíli přímo trapný nebo neúnosný. Pokud jsou Vánoce a je dobrá nálada, nevidím důvod tohle roztomilé dobrodružství až ze Severního pólu nějak zavrhovat. 70%(24.12.2012)

 • JohnnyD
  *****

  Jeden z najlepších vianočných filmov, aké som mal možnosť vidieť. Je preplnený skvelými gagmi a inteligentným humorom. Ferrellovu Frat Pack tvorbu zbožňujem (Semi-pro, Blades of Glory, Zoolander...!), ale prihlúply Ferrell blúdiaci po New Yorku v kostýme elfa je NEODOLATEĽNÝ. Film je plný originálneho, vtipného, milého a inteligentného humoru a mohol by sa raz stať vianočnou klasikou. Pre mňa už ňou je...(30.12.2005)

 • Desperado
  ****

  Veľmi milá a zábavná komédia, ktorej sa dá s radosťou odpustiť typické americké moralizovanie. Plus ako bonbónik čarovný Will Ferrell.(7.12.2004)

 • B!shop
  ****

  Tohle je ten typ filmu, kterej je tak silene blbej, az je desne vtipnej. Tohle byla fakt idealni role pro Willa Ferrella, kterej si s roli vymastenyho skritka poradil na vybornou, prakticky zdrojem vetsiny vtipu je on a tudiz celej film tahne a dari se mu to dost odbre. Ostatni herci tu jsou jen kuli tomu, aby nahravali Farrellovi, ale nehrajou nejak zvlast spatne, rek bych, ze na takovejhle typ filmu to je v pohode. Skoda te zaverecne dvacetiminutovky, kdy vse musi dobre dopadnout, vsichni se polepsi atd. Ale na druhou stranu musim rict, ze je konec aspon docela svizne a napinave natocenej. Sice se nejedna o nejaky veledilo, ale kdyby ho televize davaly na vanoce misto sve obvykle nabidky, bylo by to super.(1.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace