poster

Vánoční skřítek

 • USA

  Elf

 • Německo

  Buddy - Der Weihnachtself

 • Německo

  Buddy - Der Weihnachtself

 • Slovensko

  Vianočný škriatok

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Německo, 2003, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liquido26
  ***

  Místy docela vtipné, ale jinak více méně průměr. Hlavní hrdina byl prostě divnej a celé by to asi vyznělo líp jako animovaná pohádka.(25.12.2015)

 • svik
  **

  Ne ne ne tak to už je moc, americké továrny na filmy si už vymíšlí filmy na které se nedá už ani dívat, vypovídá o tom i tento film, který je velice přehnán a nadsazen s vánoční tématikou, myslím že je příběh velice přehnaný a nezábavný. Ferrella nemám moc rád a kdyby mě znal tak řekne to samé o mě :-).(28.12.2006)

 • Ainy
  ***

  Nejdřív jsem si myslela, že to ani hodnotit nebudu, ale nakonec jsem si řekla proč ne. V drtivé většině bojkotuji a ignoruji americké vánoční filmy se Svatým Klausem, jenomže zrovna tenhle ten je pro mě tak trošku výjimka. Will Ferrell je skutečný komediální herec a toho skřítka - neskřítka hraje fakt mile. Žasnu nad jeho sebezapřením, protože vzhledem k tomu, jakou roli tady hraje, tak být na jeho místě, tak neudržím vážnou tvář. Celý film je taková opravdu příjemná zábava, akorát ten konec ... klasický americký ...(17.12.2013)

 • Hejtmy
  ***

  Totální blbost, ale pár scén bylo skutečně vtipných (ta s Tyrionem, začátek v obchoďáku, špagety) a vzhledem k tomu, že od podobného filmu těžko očekávat víc, tak jsem byl spokojen. Vánoční klasika se z tohoto filmu určitě nestane, ale na jedno podívání naprosto nezávadné. 50 %(9.12.2015)

 • B!shop
  ****

  Tohle je ten typ filmu, kterej je tak silene blbej, az je desne vtipnej. Tohle byla fakt idealni role pro Willa Ferrella, kterej si s roli vymastenyho skritka poradil na vybornou, prakticky zdrojem vetsiny vtipu je on a tudiz celej film tahne a dari se mu to dost odbre. Ostatni herci tu jsou jen kuli tomu, aby nahravali Farrellovi, ale nehrajou nejak zvlast spatne, rek bych, ze na takovejhle typ filmu to je v pohode. Skoda te zaverecne dvacetiminutovky, kdy vse musi dobre dopadnout, vsichni se polepsi atd. Ale na druhou stranu musim rict, ze je konec aspon docela svizne a napinave natocenej. Sice se nejedna o nejaky veledilo, ale kdyby ho televize davaly na vanoce misto sve obvykle nabidky, bylo by to super.(1.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace