Mistr kickboxu

• Česko Parťáci (více)

Teenager Barry Gabrewsky je nemotorný samotář, který trpí astmatickou chorobou. Kvůli svému neduhu se stává terčem posměchu svých spolužáků, zejména pak školního rváče Randyho. A tak si Barry, aby unikl svým problémům, představuje sám sebe jako partnera svého bojového hrdiny z dobrodružných seriálů - Chucka Norrise. Jako mistři bojového umění se spolu dostanou do dusných džunglí Vietnamu a na vyprahlé pouště jihozápadu, kde překazí lotrovské úklady a sranou se zachránci krásné ženy. Ve škole nemají pro Barryho fantazírování pochopení - kromě učitelky Noreen Chen. Ta jej seznámí se svým strýcem, který začne Barryho učit karate. Barry pomalu získává sebedůvěru. Nakonec přijímá i výzvu svého spolužáka Randyho, aby změřili své síly na vrcholném turnaji karate, kterého se osobně účastní i Chuck Norris... (Intersonic)

Hopkins

Jako malej kluk jsem tenhle film měl rád proto ta trojka ze sentimentu ale když sem na to koukal nedávno no už se mi to tak moc nelíbilo . prostě klasický karate film kterých se natočilo až až. ()

Hapretor odpad!

Kde hraje Chuck Norris, dávám automaticky ODPAD ! - "Největší" kickboxer na světě! - Největší ("akční") kretén filmového plátna! ()

Caiiiczech odpad!

Ještě naivnější podívaná než Karate Kid. Reklama na Chucka Norrise pro děti. Jestli máte vyšší IQ než váš kaktus, nebo je vám víc než pět let, vyhněte se nosiči s filmem důkladným obloukem - nejlépe přes sousední město. Fujtajbl. ()

Olík

K hodnocení jednoho z nejoblíbenějších příběhů mého dětství jsem se ostudně dostal až dvě dekády po jeho premiéře….Mako odešel přirozenou smrtí, Jonathan Brandis si to hodil, Danica McKellar bere štěky v televizních produkcích, Beau Bridgese stále nevystoupil ze stínu svého mladšího bratra a Chuck Norris letí už jenom jako hlavní postava krátkých vtipů….k..a, i já jsem nějak zestárnul. Klišovitý příběh o školním otloukánkovy, který se za pomoci bojového umění naučeného asijským podivínem, postaví svým úhlavním nepřátelům (ne, opravdu se nebavím o Karate Kid)…….a jako bonus Chuck Norris as Chuck Norris. Můžete na začátku devadesátých let nabídnout dvanáctiletému výrostkovy něco úchvatnějšího?:D ps: Jelikož jsem nikdy nepobral všechny ty Delta Force, Nezvěstné v boji nebo Prezidentovy muže, dodnes pro mne zůstává tato příjemně nostalgická vzpomínka na mé dětství nejlepším počinem pana Norrise. ()

Besyn

V dětství se mi to celkem líbilo,dness už jen úsměv na tváři a s přivřenýma očima za dvě.Velmi absurdní od začátku do konce. ()

foundation

Neuveritelna hovadina ale niekore tie supervazne sceny boli az tak neuveritelne komicke a smiesne ze musim dat aspon dve. Pri pozerani som niekedy naozaj krutil hlavou nad tymi monumentalnymi vetami ktore vychadzali z ust hlavnych hrdinov :D ()

Nix

I když je Chuck hlavně na konci, co si budeme, každý na něho čeká. Nepředvede bůhví co, ale scénářem tenhle kousek celkem potěší. Je to takový typický klišé, ani ne moc bojový film, i když na konci je turnaj, ale jako dá se to. Podíval jsem se na to znovu kvůli tomu, že jsem to v dětství viděl a za boha jsem si nemohl vzpomenout o čem to bylo, už to vím a už to znova pouštět nemusím. ()

offlineman

Nemůžu si pomoct, byl to film mýho dětství, proto 5*!!!! Snad životní role Maka, který tu zastiňuje jak Jonathana Brandise, tak i Chucka, navíc vyšperkovaná dokonale padnoucím hlasem Michala Pavlaty! Nevím, zda dialogy jsou přesně přeloženy, ale nad některými frázemi, jako třeba o ovládání snů nebo tancujících želvách je člověk nucen popřemýšlet! Chuck v tomto směru nezůstane pozadu a blýskne se větou o tom, že sny se vždycky splní, když pro to člověk něco udělá! ()

donnovann

Jako dítě jsem tento film přímo miloval, bohužel dnes už na film koukám s nadhledem každopádně výborný Brandis po boku nepřekonatelného mazáka Chucka Norrise vytváří příjemné dílo ze světa kickboxu. ()

Actio

Nádhera! Tohle je přímý pokračovatel Karate Kidů a velice dobrá agitka pro mladé lidi. Budeš čestně ruchat, cvičit a milovat. Není prostor pro drogy. Tímhle si Chuck udělal podle mě větší reklamu, než debilním Total Gymem. ()