Mistr kickboxu

• Česko Parťáci (více)

Teenager Barry Gabrewsky je nemotorný samotář, který trpí astmatickou chorobou. Kvůli svému neduhu se stává terčem posměchu svých spolužáků, zejména pak školního rváče Randyho. A tak si Barry, aby unikl svým problémům, představuje sám sebe jako partnera svého bojového hrdiny z dobrodružných seriálů - Chucka Norrise. Jako mistři bojového umění se spolu dostanou do dusných džunglí Vietnamu a na vyprahlé pouště jihozápadu, kde překazí lotrovské úklady a sranou se zachránci krásné ženy. Ve škole nemají pro Barryho fantazírování pochopení - kromě učitelky Noreen Chen. Ta jej seznámí se svým strýcem, který začne Barryho učit karate. Barry pomalu získává sebedůvěru. Nakonec přijímá i výzvu svého spolužáka Randyho, aby změřili své síly na vrcholném turnaji karate, kterého se osobně účastní i Chuck Norris... (Intersonic)

Ravi

Vzhledem k opotřebovanosti žánru není tento snímek úplným neštěstím, nicméně mezy skvělé pecky, které musíte vidět, také nepatří. Záporák má křečovité chvilky, ale sebeironie to trochu zachraňuje. 50% = 3-/5 ()

JohnSmith

Další teenage karate film. Tentokrát s nesympatickým Brandisem. Je to spíš parodie, ale některé scény byly slušně natočené. ()

Pit

Ono je ceľkovo hodnotenie takýchto filmov zložité, mám to hodnotiť dnešnými očami, alebo to mám hodnotiť očami ako si to pamätám, keď som to videl asi pred 10 rokmi. V tom je veľký rozdiel, ako teenager by som v tedy dával určite 4* dnes asi jednu, tak dám taký priemer 3* a je to. Pamätám si na jednu scénu, ako sme sa s kamošmi snažili tak ľahko šplhať ako Chuck, keď sa mladému Barrymu zjavoval v školskej telocvični. ()

Specs

Hlášky: Kelly Stone: - "Chuck Norris? Chuck Norris? Ten už nezápasí a hlavní důvod, jeden z hlavních důvodů, proč už nikdy nebude zápasit, jsem já. Nezápasí, protože bych mu nakopal zadek!" & (Jerry cití pití, který dal Mr. Lee Barrymu.) Jerry Gabrewski: - "Co to tu tak hrozně smrdí?" Barry: - "Já nevím." Jerry Gabrewski: - "To musí někde čistit kanály." & Randy Cellini: - "On si začal." Horn: (na Berryho) - "Jestli je to pravda, tak máš míň rozumu, než datel na hliníkovým telefonním stožáru." ()

KoRner

Niečo medzi Karate Kidom a Posledným akčným hrdinom. Väčšina filmu sú len vysnené scény malého chlapca, ktorý obdivuje Chucka. Naivné a možno dlhšie než by trebalo, ale tie odpady! sú veľmi prehnané. ()

Han22

Ty pohádky, kde se nějaký kluk outsider naučí karate, všechny porazí, získá respekt a lásku jsem v dětství zbožňoval a tak byl Mistr kickboxu mým milovaným filmem. Dnes je to spíše úsměvná nostalgie. Nechybí tu nic z toho co jsem popsal, hrdina je loser k pohledání, dívka naopak totální šereda. Jsou tu sympatičtí herci (Brandis, Mako, Bridges), Chuck Norris tu "hraje" sám sebe. A tradiční příběh je ozvláštněn tím, že si klučina přestavuje sebe po boku Chucka Norrise v akčních scénách. Bohužel je tu humor, který je stupidní a infantilní až běda a tomu odpovídá i záporák a hrdina podobně jako v Karate Kid nic neumí, nemá ani finální souboj. Z nostalgie 3*, dnes by to bylo i za míň. ()

B4TM4N

Ultimátní podívaná k několika flaškám tvrdýho, aneb: "Film s Chuckem Norrisem o tom, jak je Chuck Norris hustej týpek." Dokonalá sračka. ()

Ilhan

Ano, uvědomuji si jak je to ten film jednoduchý, hloupý, o hereckých výkonech radši ani nemluvě, ale je to prostě moje gusto. Mám pro takové filmy slabost, a proto je třeba brát mé hodnocení trochu s rezervou. Chuck rozbrečel cibuli :-D ()

Petr.Kocfeld

Pekny film a mne se libi.Davam 55 procent.Jsou zde dobre souboje.Norris a Brandis jsou zde taky dobri.Norris ale uz mel lepsi filmy.Tento akcni film si najde sve priznivce.Norris zde ztvarnil sam sebe.Karate zde hraje prim.Na konci sampionat v karate je vyborny. ()

Kacitr

Tenhle snímek mě pobavil ač jsem si zprvu myslela, že je to podíváná spíš pro kluky. Na svou dobu jsou triky obstojné a přechody z reality do Barryho snění taky na jedničku. Obsazení výborné. Jonathan Brandis mě moc mile překvapil, v Nekonečném příběhu jsem ho zbožňovala a zjištění že již není mezi námi mě před nějakým rokem šokovalo. Nesmím zapomenout zmínit Danicu McKellar v roli Loren, která snad každému utkvěla v paměti jako malá Winnie Cooperová z Báječných let. Chuck Norris se mě snad v tomto filmu zatím líbil nejvíc. Soundtrack vás donutí si poskočit a ve všem co Barry dělá ho povzbuzujete a dodáváte mu odvahy. Docela mě mrzí zdejší slabé hodnocení, film by si zasloužil alespoň o 10% více. I když to chvilkama strácí smysl, co na tom. Já také někdy sním a když už mám do party Barryho hned se cítím líp =) "Barry, jestli tady vypustíš duši přísahám ,že se zastřelím a příjdu za tebou." ()

aLPaC

Pamatuju si ten film z dětství, kdy jsem ho měl hrozně rád a když jsem si ho nedávno po víc jak patnácti letech pustil znova, pořád mě bavil. Chuck zde válí, jeho souboj s týpkem z Karate Kid stojí zato. Navíc jak píše Douglas, je to lepší než samotné Karate Kid. Zasloužené 4b. ()

donnie22

Klasický karate film pre mladež a pre fanušikov Chucka Norrisa.Majster kickboxu je film ktorý ma myšlienku s poslaním.Má dobrý pribeh o outsiderovi Barrym.Ktorý rád sniva o svojom oblubenom akčnom hrdinovi Chuckovi Norrisovi.Natočené je to dobré Aaron Norris ma prekvapil.Aj hudba Alana Silvestriho sa podarila.Dokonca sa mi tento film viac pačil ako napr.Karate Tiger.Film som videl s dabingom jojky naštaštie Chucka daboval Peter Rúfus a to je velké plus.Určite si ho pozriem ešte.Takže 4 poctivé hviezdy za dobrý dej humor akciu a Chucka Norrisa. ()

mira007

Karate Kid říznutý sebeparodií kariéry Chucka Norrise. Na jedné straně okopírované na druhou stranu roztomile originální. Outsider astmatik, který je učen starým mistrem a přitom sní o scénách se svým vzorem Chuckem Norrisem. ()

Nekgro

Film o Chucku Norrisovi s Chuckem Norrisem. Naprosto geniální hlášky, který mě rozsekaly a chlámal sem se u každé minuty filmu. Tenhle snímek je tak klišoidní, stupidní, až je dobrej. Pokud pořádáte akci s přáteli a jste již v lehce alkoholovém opojení, pak si pusťtě Mistra a zaručuju absolutní zábavu:-D ()

Greg25

Klasický Chuck Norris, klasická kravina, pokud ji však berete jako komedii, máte šanci se párkrát za film zasmát (obzvlášť scéna na úplném začátku je vtipná). Ale regulérní akčňák??? Tak to to fakt není, jen další standartní mela s Chuckem (který si tady projistotu zahrál sám sebe) o vzestupu outsidera tentokráte s astmatem. No, ono to nemá cenu moc hodnotit, kdo tenhle styl filmu má rád nebo má rád Chucka, ten asi nemá co řešit, ale já nemám ráda ani Chucka a ani tenhle film mě nezaujal a co víc ani mě moc nepobavil, což je atribut, který by odechovka měla splňovat především. Tenhle film si ze sebe bohužel legraci udělat neumí, kdyby se totiž nebral tak vážně (hlavně v poslední půlhodině filmu) a nebyl tolik klišovitý, mohlo to být o dost lepší. Ale kdyby je kdyby, takhle hodně vlažných 35%. ()