Mistr kickboxu

• Česko Parťáci (více)

Teenager Barry Gabrewsky je nemotorný samotář, který trpí astmatickou chorobou. Kvůli svému neduhu se stává terčem posměchu svých spolužáků, zejména pak školního rváče Randyho. A tak si Barry, aby unikl svým problémům, představuje sám sebe jako partnera svého bojového hrdiny z dobrodružných seriálů - Chucka Norrise. Jako mistři bojového umění se spolu dostanou do dusných džunglí Vietnamu a na vyprahlé pouště jihozápadu, kde překazí lotrovské úklady a sranou se zachránci krásné ženy. Ve škole nemají pro Barryho fantazírování pochopení - kromě učitelky Noreen Chen. Ta jej seznámí se svým strýcem, který začne Barryho učit karate. Barry pomalu získává sebedůvěru. Nakonec přijímá i výzvu svého spolužáka Randyho, aby změřili své síly na vrcholném turnaji karate, kterého se osobně účastní i Chuck Norris... (Intersonic)

SB

První polovina lepší - o otloukánkovi, do kterýho si každej kopne - jak v životě, hlavně skvělý scény s Chuckem a nadhled. Druhá půlka americká sladká sračkoráma. 1,5 hvězdy. ()

kissilen

Kedysi som bola do tohto filmu zbláznená, ale teraz sa mi zdá byť dosť priezračný. Z nostalgie ho mám rada, dokonca som ho nedávno opäť videla, ale viac ako dve hviezdy dať nemôžem. Páčila sa mi myšlienka filmu... všetko ide, len treba chcieť. :) aj keď ten záver bol trošku trápny... ()

Rusallka

když jsem byla malá, tenhle film jsem zbožňovala... teď mám ale strach se na něj znovu podívat, aby mi to nezkazilo dojem :-D proto *** ()

Sunwheel

Sen všetkých adolescentov žijúcich v 90. rokoch, vyrastajúcich na filmoch z dekády predtým, zhmotnený do celovečeráku. Ako veľmi som to vtedy zbožňoval, tak som sa obával ako sa pobijem s nostalgiou dnes. Je to stále film pre deti, ktorý ale veľmi umne paroduje hlavného hrdinu a dodáva aj dospelému divákovi pocit akejsi uvoľnenosti a angažovanosti v príbehu. Jeden z tých lepších Norrisových filmov. ()

Maverick

Tak na tomhle filmu jsem dost ulítával, když mi bylo asi jedenáct nebo dvanáct, ale teď v něm vidím spíše klasickou Norrisovinu. ()

Hardy_CZ

Tento film sem strašně hltal když sem chodil na základku.Jeden z důvodu proč sem začal chodit do karate byl Chuck Norris a tohle byl můj oblíbený film takže moje hodnocení je jasné ()

Indio

Douglas (Film, který mi byl svou sebeironií sympatičtější než vážně se tvářící Karate Kid.) ma recht a když já přidám ještě nostalgii a toleranci mame tady suprčupr zábavu. ()

Exanima

Jediným důvodem, proč Chuck Norris neobdržel Oskara za výkon ve filmu "Sidekicks", je strach předat Chuckovi jakýkoliv tupý kovový předmět. To je prostě sebevražda. Dávám 5 bodů a do smrti se budu otáčet, aby mi Chuck nedal kop s otočkou za to, že jsem nedal 6 !!! ()

Jimclark

Asi je to nostalgie nebo co, ale v dětství jsem si koupil videokazetu a shlédl ji nejmíň desetkrát. Proto nejspíš hodnotím až přehnaně vysoko. Ještě dnes jsem schopný odrecitovat některé pasáže z dialogů. Možná si toho někdo nestihl na jedno letmé shlédnutí všimnout, ale ten film je vlastně děsně vtipný a Joe Piscopo jako hlavní záporák i s jeho hláškama (v těch "snových" pasážích) je skvělý. ()

Hrnek

Vcelku prijateľné, aj keď to niekedy vyzeralo ako reklama na Norrisa. Asi to bolo dosť inšpirované Karate Kidom. Westernová scénka zasa dosť kopírovala špageti westerny - hlavne to fackovanie. Niektoré nápady, ale už boli príliš. ()