Dokud nás smrt nerozdělí

• USA The In-Laws (více)

Dva nastávající tchánové Steve Tobias (Michael Douglas) a Jerry Peyser (Albert Brooks) se poprvé setkávají na předsvatební oslavě svých ratolestí. Dr. Jerry Peyser má každou činnost naplánovanou tak, aby ze svého života vyloučil stres. Naproti tomu odvážný Steve Tobias pracuje jako agent CIA a jeho denní náplní je vyhýbání se kulkám, kradení tryskáčů a vyjednávání s mezinárodními pašeráky drog. Jeho životní styl příliš neprospívá vztahům s rodinnými příslušníky, ex-manželkou Judy (Candice Bergen) a synem -ženichem Markem (Ryan Reynolds). A nyní narušuje i přípravy na svatbu. Jerrymu začíná být jasné, že pečlivě naplánovaná svatba jeho dcery Melissy (Lindsay Sloane) je ohrožena. Čím více se Jerry zaplétá se Stevem, tím více nabývá na doslovnosti fráze dokud nás smrt nerozdělí. A než Jerry stačí svatbu zrušit, ocitají se jejich děti v nebezpečí a Jerry spolu se Stevem na dobrodružné cestě. Steve stojí před nejtěžším úkolem svého života. Musí zachránit svět a zároveň oženit syna.

Pod režijním vedením Andrewa Fleminga (Švédská trojka, Čarodějky) vznikla svižná akční komedie, ve které nechybí vtip ani napětí. Snímku vévodí hvězdné herecké obsazení v čele s Michaelem Douglasem (Základní instinkt, Traffic: Nadvláda gangů) a Albertem Brooksem (Cena za něžnost, Zakázané ovoce). (oficiální text distributora)

Fiftis

Táto komédia je plná napätia a veľmi podarených komických scén, kde hlavní hrdinovia legendárny Michael Douglas a menej známi Albert Brooks podali výborný výkon. Je to dôkaz toho, že v dobrej komédií nemusia byť len známi osvedčení herci. Michael Douglas nie je tak celkom komediálny herec, ale tu splnil akčný účel, a bolo to to pravé pre neho. Je to perfektný film pri ktorom som sa veľmi bavil. ()

Pepinec

Film spíš ke snídani než jako hlavní večerní zábava, ale dokud se o svatbě jenom vtipkuje, je u mě všechno v pořádku. ()

Paldini

Asi jsem z jiné planety, protože mi tahle 'komedie' moc humorná nepřišla, byla spíše trapná a myslím si, že Michael Douglas tohle neměl zapotřebí točit. ()

hippyman

dost šílená směsice povedené akce a kýčatých pseudozábavných klišé, snažících se o odlehčení žánru... což je právě ten kámen úrazu a béčko je na světě. škoda... 60% ()

kingik

Nějak to úplně nevyšlo. A ačkoliv Michael Douglas nebo Ryan Reynolds nejsou vůbec špatní, tak celý film si v roli záporáka pro sebe ukradl bezchybný David Suchet. Nějaký gag se tady taky najde a film nijak neoslní, ale docela pobaví. Mé hodnocení: 60% ()

Anderton

Veľmi solídny komediálny nadpriemer, ktorý je zaujímavý svojou oldschoolovosťou. Hlavnými postavami sú páni v najlepších rokoch, takže táto príjemná komédia poteší skôr vyzretejšie inteligentné publikum, ako mladých návštevníkov kina. Niekoľko krát som sa od srdca zasmial a vlastne mi to úplne stačí, aby som film označil za vydarený. Skvelé gagy sú totiž v súčasnosti súčasťou skôr sitcomov, ako celovečerných filmov. 70%. ()

nash.

Zábavná ptákovina, které v kategorii zábavných ptákovin není co vyktnout. Humor funguje stejně jako akce, nadsázka tomu dává jiskru, Douglas je neodolatelný frajer, Brooks jeho neodolatelný opak a všemu pak nasazuje pomyslnou korunu David Suchet. ()

Slarque

Docela slušně zvládnutá komedie, která nesází na nějaké originální nápady (vždyť je to ostatně remake), ale na dobré odvedení klasických žánrových ingrediencí. Kromě báječné dvojice Douglas - Brooks mě nejvíce zaujal přihřátý padouch Davida Sucheta. Úvod s použitím McCartneyho písničky Live and Let Die myslím dává jasně znát, z čeho si tvůrci utahují. ()

klerik

SVOKOR JE LOTOR+MOJ SUSED ZABIJAK Jasné, že je to uletenosť... ale skvelá! Douglasovi komediálna poloha neuveriteľne svedčí a aj napriek tomu, že ide o obohraný námet, má filmík šmrnc a skvelé dialógy. Podobný zázrak ako francúzske DRŽ HUBU! Komédia, ktorá má nečakane inteligentný humor... ()

korbitch22

Takový ten lehký,ale opravdu vtipný humor.Nesourodá dvojce funguje dobře,Douglas si roli vyloženě užívá ;-) škoda že film nejel svižnějším tempem a nebylo v něm víc akce.Brookse sem neznal,v roli usedlého doktůrka,ale vyloženě perlí a hodně pobavil luxusní teplý obchodník se zbraněmi,v podání Davida Sucheta ;-) co se týče humoru vždy byl buď dobrý,nebo slušný,oceňuju že to nesklouzlo k žádným trapnostem,jen je to celé takové divně průměrné,bez většího zásadního momentu,myslel sem na 4* ale ty 3* to vystihnou lépe :-) 60%. ()

Roman.Ticka

Skvělá zábava, parádní akce, Michael jako vždy vůdce smečky s takovou samozřejmostí, s jakou skoro denně křižuji nebezpečnou dvacetiminutovou cestu MHD napříč nejohroženějším městem světa.☺Vážně u něj a pár dalších borců z jeho generace lituji, že je čas tak neúprosný a co bude, až už nebudou točit. Co na tom, že stárneme všichni, když ne všichni najednou. Nespravedlnost byla a bude. ()

Terva

Agent CIA má před sebou dva smrtelně nebezpečné úkoly, zachránit svět a oženit syna. Co bude těžší ? Od tohoto žánru jsem čekal víc akce a víc srandy. Mnohdy jsem se i nudil. Scénář - Andrew Bergman, Nat Mauldin a Ed Solomon. Hudba - Paul McCartney, John Powell, Klaus Badelt a James S. Levine. ()

Blofeld

Velice zábavná komedie se spoustou skvělých herců, vtipným scénářem a jen málo hluchými místy. Pár výhrad ale mám: 1) úvodní honička v Praze skončí dřív než začne a akční scény obecně nejsou nijak zvláštní - ale o ty tu nejde, 2) sountrack: honička za zvuků Live and let die sice vyzní vtipně, ale dramatičtější momenty by si zasloužily nějaký vynalézavý VLASTNÍ motiv, 3) herečka formátu Candice Bergenové by si zasloužila mnohem víc prostoru, než nakonec dostala. Jinak ale: pokud jste ochotní přistoupit na to, že se budete JEN dobře bavit, film si užijete. ()

corpsy

Svižné a zábavné, na nič výnimočné sa nehrajúce rodinné dobrodružstvo, ktoré vo svojom žánri určite nepatrí medzi to horšie a u mňa osobne prachom nezapadne. ()