Jeden z vrcholů české televizní produkce. Film, který by, po citlivém sestříhání a kvalitní obrazové postprodukci, mohl z fleku do kin. Nechápu jen jednu věc - proč Tosim nechápe jen jednu věc, a to tu, proč si snímek jako svůj projekt vybral zrovna Jiří Svoboda.(3.6.2007)

Velmi velmi vydařený český film. Přiznávám že mne překvapila kvalita a úroveň snímku. Bavil jsem se a opravdu souhlasím i s celkově vysokým hodnocením.(3.6.2015)

• WANDRWALL

Smolař?(12.8.2010)

(*** a 1/2)(14.3.2006)

• dyfur

moja zaujímavosť: Film sa sčasti natáčal na zámku Velké Heraltice, ktorý predstavoval polepšovňu či na stanici Frýdlant nad Ostravicí (stretnutie Steinera s advokátom Vozdným). Väzenské scény sa točili v opavskej väznici. (dyfur)(23.8.2015)

• - Film sa sčasti natáčal na zámku Velké Heraltice, ktorý predstavoval polepšovňu či na stanici Frýdlant nad Ostravicí (stretnutie Steinera s advokátom Vozdným). Väzenské scény sa točili v opavskej väznici. (dyfur)

• - Film vyšel jako příloha dvou diskového vydání Sametových vrahů (2005). (NinadeL)