• Ištván87
  *****

  Drsný film z drsného prostředí. Příběh vyvrhele, kterého přesvědčivě zahrál Jan Dolanský. Této nejednoznačné postavě značně sekunduje asi jediný "přítel", kterého má, Pajda v podání taktéž výborného Matěje Hádka.(9.3.2009)

 • fata16
  *****

  první český drsný western.(25.1.2007)

 • Morholt
  ****

  Jeden z tisíce příběhů lidí, kterým přístup bolševického režimu zničil život. V tomto případě se dostal na šibenici kluk, který se jako malý "provinil" nežádoucím otcem. Další z témat, které by si zasloužilo víc, než jen televizní zpracování, ale co se technické stránky věci týče, tak ten kino look film částečně i měl. Zahrané solidně od všech zúčastněných a ačkoliv Dolanského projev mi dlouhodobě nesedí, tady mi nevadil. Vypíchnul bych ještě Petra Motlocha, který zahrál hajzla esenbáka na jedničku. 80%(26.4.2015)

 • Rakosnicek77
  ****

  Velmi velmi vydařený český film. Přiznávám že mne překvapila kvalita a úroveň snímku. Bavil jsem se a opravdu souhlasím i s celkově vysokým hodnocením.(3.6.2015)

 • dyfur
  **

  moja zaujímavosť: Film sa sčasti natáčal na zámku Velké Heraltice, ktorý predstavoval polepšovňu či na stanici Frýdlant nad Ostravicí (stretnutie Steinera s advokátom Vozdným). Väzenské scény sa točili v opavskej väznici. (dyfur)(23.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace