Smileface

Zábavný, inteligentně se tvářící akční thriller. Přestože mi Ben Affleck ve své roli moc nesedí, dokázal jsem si skvělé tempo tohoto výbušného filmu užít. I když se to do žánru zas až tak nehodí, John Woo si neodpustil nějaké své akční kreace, což potěší. ()

bloodvomit

Tak tomuhle filmu sem se vyhejbal jak čert křži, vzhledem k tomu že jsem sem věděl že v něm hraje Ben Affleck. Nakonec jsem v úvodu zjistil že to točí John Woo a akční scény tomu i odpovídaly. Originální nápad, svižný děj, parádní akce, nakonec si to těch 80% zasloužilo ;-) A kdyby tam nebyl Ben, možná i krapet víc ;-D ()

ranp

Výplata mi trochu připomíná Agenta bez minulosti, ovšem ten byl výrazně lepší než tohle. Výplata je podle mě naprostý akční průměr. ()

sedm.1

Krom dokonalého nářezu Tváří v tvář John Woo v Americe příliš nezabodoval a ani Výplata jistě nepatří mezi akční skvosty.Ani nevím,čemu nezdar tohoto filmu přisoudit.Akce je tu dostatek,spád velmi slušný,narozdíl od ostatních mi nevadil ani Ben Affleck(to mi daleko víc přišli mimo Uma Thurman s Aaronem Eckhartem),prostě nevím,čím vlastně na mě Výplata nezapůsobila.Hlavním plusem je určitě zmiňovaná akce,které je jednak dostatek a jednak jí John Woo prostě umí,největším mínusem asi spousta hluchých míst a dějové kotrmelce.On celý námět na mě zapůsobil dost mdle a režisér ho nedokázal přetavit do nabouchané superrychlé akční pecky.Výplata si zkrátka chtěla hrát na víc chytrý film,než na který ve skutečnosti měla. ()

Maynard.

Váhám mezi 3 a 4 stars. Ale zatím dám 3 a uvidíme :o). Film nemá vůbec špatně napsanej scénář, ten si jako myslím, že se celkem vydařil. Dycky mě oslovují filmy z nedaleké budoucnosti a zde navíc jako bonus nahlížení do budoucnosti. Jo, pro tohle téma mám prostě slabost. S čím mám ovšem velký problém, tak jsou akční scény. Z těch mi místama bylo až do smíchu/breku. No, řekněte, týpek si sežene nejlepší motorku, která jde a přes to když ho honí poldové v obyčejných autech, tak prostě neujede a neujede a to ani na rovince. Sice prkotina, ale mě to tlouklo do vočí. No a další a další drobnosti, který prostě nemůžu skousnout. Též mám poměrně velký problém s Umou (to zní děsně), která i zde potvrdila, že rozhodně nepatří mezi ty nejlepší a nejpřesvědčivější herečky. Za to Aatron (Two-Face) opět zabodoval a pomalu, ale velmi jistě stoupá na mém pomyslném žebříčku herců. Ben, to je klasika, nenadchne, neurazí. Celkově vzato, prostě Čína :o) ()

Lučo

uma thurman je rozkosna, ben affleck mi az tak nevadil, pribeh vynikajuci a aj John Woo sa krotil od svojej akcnosti, takze som spokojny ()

Lukoboss

Bylo to celé takové zvláštní. Ne vyloženě špatné, ale k trháku to taky mělo daleko. Akční scény jsou vcelku v pohodě, místy se objevuje nudná výplň. Prostě, když si ty plusy a minusy sečtu/odečtu, vyjde z toho průměrný americký film, který je u nás v TV k vidění poměrně často. ()

darwin

"Only Ben Affleck can save the world!" Mimo jiné také proto Bena miluju a v tomto filmu mě znovu nezklamal a zajistil mi pohodový večer... ...a samozřejmě zachránil svět. ()

Rudinsky

Povedal by som že veľmi dobrý a napínavý sci fi film, ktorému dochádza v závere dych a podľa môjho názoru sa do toho režisér mohol viacej zahryznúť a vyžmýkať z toho viac. Dávam tri a pol, a zaokrúhľujem nahor. Takých 70 percent. ()

Finskej

Z tohoto filmu si nic nepamatuji. Ani nevím, zda proto, že si nic nepamatuji, nebo zda proto, že raději nechci. Pamatuji si jen holubici na konci a občas nějaké bang bang bum prásk výbuch. Tak hvězdička asi bude to ono. ()

iXtr3m3

Takto to dopadne keď niekto dovolí spojiť Johna Woo s vizionárom Philipom K. Dickom. Slabým článkom tu dokonca nie je ani tak Ben ako Uma. Ale akčne aj trikovo fajn, takže kvôli námetu sa to dalo zniesť a pozrieť s odstupom času aj viackrát. ()

BlueZero

Čo sa týka efektov a príbehu je to veľmi zaujímavý akčný snímok. Škoda, že už celkové spracovanie bolo o ničom, akčné scény boli doslova na smiech, James Bond sa ma čo učiť. Bena Afflecka a Johna Woo nemusim. ()

Eraserhead

Woo by se měl buď pustit do pořádnýho akčního nářezu, který miluju v podobě Face Off a Hard Boiled nebo by měl přestat točit. Tohle bylo snad ještě horší než M:I 2. Styď se Johne!!! ()

cab

Jednohubkova sci-fi riznuta slusnou akci, kde pristroj, umoznujici videt budoucnost, sestrojeny svalove nabusenym inzenyrem (pro me odepsany Ben Affleck), ktery po dvou letech usilovne prace podstoupi, jak bylo drive podepsano ve smlouve obsahujici tucnou odmenu, vymaz pameti. Kdyz si ma vyzvednout zminenou vyplatu, najde misto ni 7vecicek, ktere na prvni pohled vypadaji jako nepouzitelne, ale pozdeji mu zachrani nejen jeho zivot. Herci se mi nepacili, ale forma i scenar byli uspokujici a hlavne nenudici. 65% ()

wosho

Nejhorší film Johna Woo. M:I2 i Kod Navojo mělo nějaký rukopis Johna woo, ale kdyby nebylo v titulcích jeho jméno, tak ani za zlaté tele neuvěřím, že toto natočil takový mistr. Vše je tak uboze průměrné a hlavně akce. Scénář už od prvních minut je slepencem banalit, klišé a průměrnosti. To platí i o hercích, co si asi před kamerou vzali dovolenou a šli na ryby. A režie? O té ani psát nebudu-slovo průměrné jsem v tomto komentáři použil už mockrát. PS: Giamatti tam příšerně leze na nervy, až bych ho nejraději vykastroval zubním kartáčkem-což platí hlavně taky o producentech!!!! Humus jeden komerční! ()

Fary

Premyslel jsem o *** a ****, ale nakonec jsem dal jen 3 hvezdicky. Je to bohuzel kvuli Affleckovi. To co uz tu padlo. Neni to dobry herec a do tehle role se mi typove moc nehodil (ackoliv se do ni "jeste vesel"). Uma Thurmanova je skvela, pribeh dobre vymysleny, vypilovany do detailu a film drzi divaka stale v napeti az do posledni chvilky. Kazdopadne klobouk dolu pred myslenkou a thumbs-up ohledne soundtracku. ()

joshula

Škoda, že film začíná tak nějak uprostřed a pak se chaoticky přesunuje v různých časových dobách, aniž by to mělo svou logiku. ()

B4TM4N

Poslední dobou začíná být nějak módní hrát si s časem, mazat paměť a cpát flashbacky, kde to jen jde. Sem to zrovna celkem zapadlo, což nám ovšem vynahradil John Woo nepochopitelným obsazením pěkně vypadajícího kusu papundeklu jménem Ben Affleck. Celý film tak stojí na (jako vždy) velmi okouzlující Umě, což vzhledem k potenciálu zápletky zamrzí. Jó Killer, to bylo jiný kafe... ()