SpeedyCZ

Chytit se toho Spielberg, mohlo to být druhé Minority Report ,ale bohužel. Scénář je slabší a casting to taky tahá dolů. Škoda. ()

Folky

Je to fajn guilty pleasure. Prakticky ze skvělého nápadu vyšla nemastná a neslaná podívaná (což si ale neumím vysvětlit, protože když nad tím přemýšlím, nevím co je špatně), ale i tak poměrně zábavná. Nižší hodnocení mi k tomu nesedí. ()

Lyžař

Klasicky snimek z doby, kdy jeste nebyl film slozity. Nektere sceny trochu trpi svou naivitou, ale to mi vubec neva. Vzdyt je to uz skoro 20 let :) mota se tady kupa super hercu, moc dobre se na ne diva!! ()

plagjoklas

Celkom slušné akčné sci-fi. Vcelku zaujímavý príbeh a dalo by sa povedať že aj dobre zvládnutá réžia. uma je ako vždy výborná no Affleck jej nesiaha ani po päty. Priemerná akčná zábavka, s perfektným príbehom. ()

Barak

Ben Affleck na útěku, stroj, který dokáže vidět budoucnost, Aaron Eckhart jakožto nesympatický záporák s ulíznutými vlasy a třešničkou na dortu je tady Uma Thurman, které to opravdu sluší. Režíruje John Woo, takže se dá očekávat spousta akce, výbuchů a hlavně vystřelených nábojů - v tomto případě to platí jen částečně. Ben Affleck si nic nepamatuje, utíká před bandou chlápků, kteří se ho snaží zabít (i před FBI), pak se k němu přidá Uma Thurman a začnou utíkat spolu. Jedna honička tu střídá druhou, pořád se tam něco děje, je to akční, ale na Johna Woo je tam toho málo - hlavně těch vystřelených nábojů je tu pomálu. Má to rychlost, má to spád, hlavní "kladové" - opak záporáků - furt něco dělají.. ale od Johna Woo jsem toho čekal asi něco víc. Nicmeně špatný film to není. Affleck na to, že ztratil paměť, nejedná nijak přehnaně inteligentně, ale v rámci možnosti, což je dobře. Nesmím opomoneout Eckharta, který ztratil snad většinu svého charismatu, kterého má jinak na rozdávání, tím, jak se učesal - no prostě udělal blbost - a jinak.. celé dohromady to na mě působí docela dobře, takže horší čtyři.... 7.5/10 ()

pravo

Hneď na začiatku sa posťažujem na jednu vec a to, že Kathryn Morris nedostala viac priestoru ( prepáčte, ale strašne jej fandím v seriáli Odložený prípad.) Ide v podstate o pekne zaobalený romantický film a musím priznať, že v tomto filme som sa do Umy zahľadel aj ja a kamošovi Benovi som držal palce, aby mu Uma za tie prachy stála. Trocha mi vadila nelogickosť tvrdenia, že budúcnosť je a zároveň nie je možné zmeniť ( skôr filozofická otázka na dlhé večery ako Wooov zámer) a preto obálka až podozrivo dobre splnila svoj účel. Človek sa síce neubráni pocitu, že tú- ktorú pasáž už niekde videl, ale v súhrne sa jedná o vcelku podarenú love-story so zaujímavým príbehom. A ak niekto nevie kto je John Woo, tak dodávam, že film obsahuje korenie v podobe akcie. ()

foundation

Umu Thurnam nemusim vobec aj v Kill Billoch mi bola dost nesympaticka, na drhu stranu Aaron Eckhart je vynikajuci herec akurat sa mu hodia skor ulohy kladasov ale dokaze zahrat skoro hocico. No a Ben Affleck Snazil len do tej ulohy trochu nesedel. Takze ak by som na filme nieco menil ja je to obsadenie. Film samotny je ale velmi dobry, Zaujimavy pribeh, dobre spracovanie a scenar taktisto nepracuje s nejakymi velkymi chybami. Svizne tempo takmer po cely cas. Nemam proti tomu filmu skoro nic a bez hamby poviem ze som ho videl 3 krat. ()

Torgal

Také vykastrované Minority Report. Je jasné že John Woo už má to najlepšie za sebou. Zostal z neho len prázdny obal bez nápadov a vlastného štýlu (jedna holubica to nezachráni). Je pravda, že rozpočet bol dosť obmedzujúci, takže sa nedali čakať zázraky, ale výsledok je príliš papundeklový a televízny aby mi to nevadilo. Herecké obsadenie je ďalší flop, Ben Affleck nie je ktovieaký akčný hrdina a s nesympatickou Umou Thurman tvoria podivnú dvojicu. A námet bol pri tom taký zaujímavý! V rukách schopného režiséra s odpovedajúcim rozpočtom sa mohlo jednať o lahôdku, škoda. 5/10 ()

n3uro

Možná TV záležitost ale stojí za podívání. Každopádně, ve svém roce bych ho hodnotil nejspíš o hvězdu výš, teď už jsme přeci jen trochu jinde :) ()

papaguy

Hlavní roli přestavuje vykrádač cizích patentů - geniální inženýr mixlý s kickboxerem a vizáží playboye. Vcelku to odsejpá, takže člověku logické kixy z počátku nevadí. Postupně ale tv-béčkovost nabývá na objemu a ubíjí tím námět (tedy ne že by se jednalo o nějaký vrchol originality). Co mi ale vážně vadilo, je vyhýbání se kulkám ala Matrix a podobné psí kusy. Žel ani známá jména to nezachraňují. Chemie mezi Affleckem a Thurmanovou moc nefunguje. Buď by Ben musel do toho svého modelu vdechnout trochu víc života, anebo by Uma musela hrát o něco tupěji. ()

Kingjiri

Po opětovný projekci s odstupem času už neni zážitek takovej, jako bejval, ale pořád se mi Paycheck jeví jako sympatickej žánrovej biják. Škoda, že je pointa alá "tajnej projekt" vyzrazená tak brzo, do tý doby se totiž daří držet divákovu pozornost snáž a ve větší míře. Náhod a momentů, kdy hlavnímu hrdinovi vyjde všechno tak, jak potřebuje pak neni málo. Ale dostatek akčních scén (zpomalovačky by si však měl John Woo odpustit), svižnější tempo vyprávění a casting (Thurman nemusim, tektonkrát ale docela zaujala; Eckhart dobrej záporák, moh však dostat víc prostoru společně s Giamattim) jsou faktory, který uvedený neduhy dostatečně kompenzujou na čtyři slabý hvězdy. ()

Jakubik

Když byl film novinka tak se mi hodně líbil. Nedávno jsem ho vyštrachal v paměti a musel jsem se podívat znovu pač se mi film kdysi opravdu líbil. Po těch letech už to nadšení opadlo. Kdybych viděl dneska Výplatu poprvé asi bych dal tři hvězdy, které si zaslouží ale vzhledem k tomu, že jsem film viděl hned jak to byla novinka a fakt se mi líbil dávám čtyři… ()

HonzaMag

Příjemné překvapení - napínavý děj, zajímavý nápad, snesitelný Ben Affleck a poněkud "unaveně" působící Uma Thurman. Logiku opět ponechme trochu stranou a pak je to celkem slušná zábava. ()

BLADER

Povedal by som, že celkom dobrý film. Priemerný príbeh, ale tá réžia, páni, tá réžia! Tá to posúva niekam inam. Tam, veď viete kde... do áčkových vôd. ()

fandalehy

A tak, je to koukatelné... A ikdyž tenhle futuristický thriller nepatří mezi filmy, které bych musel vidět opakovaně, při jeho premiéře jsem se během těch 110 minut podíval na hodinky jen třikrát. A to je úspěch v porovnání třeba se Sunshine nebo Já legendou... ()

Henry Morgan

sice to bylo jednoduché, snaha o netypický akčňák se však nevymkla kontrole a úspěšně dotáhla předvídatelný konec do velkého finále. pokud budete po náročné dovolené nebo na dovolené po náročném pracovním týdnu puťte si tenhle film, protože u něj budete moct v klidu vypnout a přitom vás nebude nudit tak, abyste usnuli ()