dopita

Ben Afflecka fakt nemusím, ale kupodivu se na to dalo dívat. Hodně zachraňovala Uma Thurmanová a ničím nevynikající, ale stále dostatečně zručná režie Johna Woo. ()

baXter

Zpočátku to vypadalo na docela super sci-fi pohádku. Ovšem postupně film vadne a úplně uvadne závěrečnou akční blbostí. ()

Hanys_

Ten námět je na Výplatě asi to nejlepší. Dick má ale smůlu, že jeho knižní adaptace dopadnou ve většině případů "nanejvýš průměrně". Wooovi (ta čeština je kouzelná) vážně moc nevyšel casting, a tak se stalo, že jsem fandil záporáku Eckhartovi, nejen kvůli tomu, že herecky unylého Afllecka převyšoval o třídu. 5.5/10 ()

Junglista

John Woo tentokrát slevil ze svýho standardu čtyř až pětihvězdičkovejch akčních filmů. Neni to až tak jeho vina, námět je zajímavej a Woo se z Dickovy předlohy snažil vyždímat co to šlo. Bohužel to podkopávají sabotéři z castingu, protože Affleck eště budiž (takovej jeho standard), ale Uma tam byla jak pěst na oko a Eckhart jako záporák? S tim jeho úsměvem? No nevim nevim. To už byl povedenější slizoun Colm Feore. Takže celkově průměr. ()

Paity

Na první pohled dobrý záměr, nebo zápletka, stejně jako příběh, ale nějak jsem měl pocit, že se z toho nevymačkalo všechno co se dalo. Bohužel. ()

Anderas

Chápu to jako hodně nepovedený vtip. O to nepovedenější, že Dickovy adaptace patří k mým nejoblíbenějším filmům. Nebýt to někdejší legenda John Woo, nechám mu usekat pazoury. ()

Sairina

Klasická americká akce - nesmíte nad příběhem přemýšlet a dožijete se konce. Otázka co by kdyby je hlavní tema tohoto filmu a to lidi, kteří mají aspoň průměrné IQ, trochu deptá. ()

Káronoš

Impulzivní snímek, který nenechá diváka vydechnout a zasypává ho množstvím nevyřešených otázek a souvislostí. Z Benem jsem prožíval každý moment filmu a snažil se vyřešit poutavé tajemství jeho všedních, obyčejných předmětů s neobyčejnou mocí. Po všech stránkách byl film vzrušující a velkolepí. Napětí, akce, tajemství, láska, spousta nevyřešených otázek a vidina hrozivé budoucnosti. Hodnocení:8.5/10 ()

Haymar

Ben Affleck sem pasuje dokonale, ale účast ostatních - relativně solidních herců (Uma, Eckhart, Giamatti), navíc v režii (kdysi nadějného) "šikmoočka" Woo, v takovémhle braku - tak to je mi vskutku veeelkou záhadou ()

ThomasCrown

Niektoré filmy majú to zvláštne čaro, vďaka ktorému vás to k nim nejakým spôsobom priťahuje. Takým je pre mňa Paycheck. Jasné, že John Woo má na svedomí aj lepšie filmy, ale tu mi vôbec nič nechýba. Je tu dostatok akcie, záhad a hádaniek, ktoré v mnohom pripomínaju Hru s Michaelom Douglasom, je tu sci-fi stránka, ktorá je vcelku realisticky poňatá, no a ako ozdoba je tu pre mňa Uma Thurman. Nadpriemerný film a pre mňa príjemne strávený večer. ()

Itar

Nedobré, nešpatné. Klasický akční film s průměrně hrajícími herci a ucházejícími akčnějšími scénami. ()

peetriss

Trestuhodně nevyužitý potenciál námětu, John Woo totálně z formy, špatný a křečovitý Ben Affleck, špatně napsaný scénář, nuda k uzoufání - to jsou jen některé atributy, které Výplatě ublížily, a které mě nepustí výše než na dvě hvězdičky. ()

Disease

I když jde film poněkud proti smyslu původní povídky, mohl to být alespoň solidní akční film. Naneštěstí to pan Woo ve finále poněkud přestřelil. ()

willis

Některé filmy zkráty vypadají na video nosičích lépe než v kině. A výplata bude patřit k jednomu z nich. Kdybych dal v kině za lístek 150 Kč tak jsem dost naštvaný a hodnotil bych o stupeň hůř, ale těch 30 kč za dvd půjčovné je v pohodě. ()

Jeržik

Zlé. Vysokorozpočtové sci-fi utopené ve své hrané originalitě a velkoleposti. Špatný scénář, fatálně nevhodní herci, příšerná akce a přepálená stopáž o 95minut. Snad jen ta první patnáctiminutovka, kde se ještě nestřílí a nic nevybuchuje je poměrně dobře herecky zvládnutá, zachraňuje tohodle ochrnutého neplavce před setkáním s absolutním filmovým dnem a setrváním na něm. 25% ()

ADZI

Tohle mě moc zaujalo a nenudil sem se ani chviličku. Skvělý nápad, bohužel stále to samé ,,americké" provedení. ()

Yardie

Lepších 70%. Po druhém shlédnutí jsem musel zvýšit o hvězdu, protože se mi to dost líbilo. Výborné téma a nápad. Trošku mi to připomínalo Bourna. Záměr to asi nebyl, protože je malé časové rozpětí mezi filmy, ale dost se to podobalo. Celkem civilní pojetí, žádné šílené a nereálné akční scény, dosti podobná hudba a téma také trošku podobné. Samozřejmě kvalit Bourna to nedosahuje. A to z jednoho velkého důvodu - Affleck. Affleck mi nevadí, v komediích mi celkem sedí, ale tady absolutně nepasoval a působil jako pěst na oko. Má hold takové blbé grimasy. Hodit tam Damona, tak myslím, že je to pecka. A další věc je, že tam nebyla až tak působivá atmosféra - nevím, jestli to je Affleckem nebo režisérem, ale nevtáhlo mě to až tak moc do děje. Každopádně tempo filmu je rychlé a být jiný protagonista, myslím, že by to dopadlo ještě lépe. Howgh! ()