Alfhildr se ocitá ve velmi nečekané situaci. Vrátí se ještě někdy domů? Dostává se až na hranici svých možností a objevuje hlubokou pravdu o sobě samé. (HBO Europe)

TomLaik

Fantastický poslední díl, který mi vyrazil dech. Bohužel to teď bude dlouhé čekání na další řadu. ()

warrenur

Hoci sa mi alternativna linia a dianie v nej nepozdavali, zaver a konecne i zaujimavy paradox ohladom povodu nasej vysetrovatelky s vynikajucou hudbou, akoby z Interstellaru od Zimmera, boli vyborne. To sa im podarilo. 85% ()

Necrotongue

Finále druhé série rozjelo kromě chyby v Matrixu i hrátky s paradoxy a v samotném závěru jsem už při odhalování rodinných vztahů pociťoval první poryvy blížícího se Vichru z hor. Vzhledem k tomu, že si náš největší génius všech dob a oborů nenechal tuto svou dokonalou záležitost patentovat, nemusí mít Norsko strach z arbitrážního řízení, zato já mám obavy, že mi mé chabé znalosti v matematice a fyzice opět brání v tom, abych pronikl do všech nuancí časoprostorových paradoxů. / Poučení: Tady fakt nevím. Přepočítávám... 3*+ ()