1. července 1981 odpoledne reaguje losangeleská policie na volání o pomoc. Odhalí hrůznou čtyřnásobnou vraždu, podobnou jatkám v rodině Tateových, která měl před 10 lety na svědomí bestiální Charles Manson. Policejní vyšetřování vedou otrlí detektivové, kteří objeví zvrácený svět drog a násilí, v němž se pohybovala parta lidí z Los Angeles včetně bývalého odsouzence Davida Linda (DYLAN McDERMOTT), impresária nočního klubu Eddieho Nashe (ERIC BOGOSIAN), americké pornolegendy Johna Holmese (VAL KILMER), Holmesovy ženy Sharon (LISA KUDROW) a jeho mladé milenky Dawn Shiller (KATE BOSWORTH). V ten den se ulice WONDERLAND stala jednou provždy slavnou ... (oficiální text distributora)

Bauer

Ve škole mi spolužák říkal, že má doma super film! Zeptal sem se ho, jak se ten film jmenuje a on prý Wonderland Masakr. Tak jsem mu řekl, ať druhý den přinese. 3 měsíce jsem to měl uložené v PC. A dneska jsem se na to konečně podíval. Teda nevím, ale nepovažuji to za takový zázrak jaký jsem čekal! Je to průměrný, možná lehce nadrůměrný film! Rekonstrukce čtyřnásobné vraždy, kde si vyslechneme a zhlédneme celkem dvě výpovědi na tento masakr. Jediné čím mně film opravdu uchvátil, tak byli herecké výkony a docela se mi líbila písničky. Takové ty písničky, co jsou nejvíc na pohodu. Herecké výkony jsou opravdu prvotřídní. Val Kilmer je Johnnu "Klackovi" Holmeseovi docela podobný, což je velké plus. Kate Bosworth byla docela i hezká narozdíl od její role v Superman se vrací. Perfektní výkon rovněž podal Josh Lucas, ale všichni podali skvělé výkony. Film ve kterém se o sto šest fetuje si zaslouží 3,5*! ()

YURAyura

3/10 John Holmes is dead lon lived Rocco Siffredi but is retired/old without any good pointers now so long live Steve Holmes, Eric Everhard, ... Ale k veci. Samotneho Johna jsem videl jenom v jednom dost nekvalitnim snikmu, co se tyce produkce i zaznamu. Tady tento prepis je mozna pro nekoho zajimavou sonodu do stulu zivota kwetinove geenrace, ktera je mi sice sympaticka, ale byt pod vlivem od soboty do soboty, to je trochu presprilis. A ze se na to napasovalo jakesi drama "podle skutecne udalosti" to je k smichu. ()

lennyd

Vyšetřovatelé Los Angelské policie pátrají po vrahovi, který brutálně "vybílil" dům na ulici Wonderland (odtud název). Vzhledem k tomu, že tento dům byl místním opiovým doupětem (a nejen opiovým), a mezi svědky (a podezřelými) jsou povětšinou feťáci (a jeden feťák zkříženej s pornohercem), stává se jejich pátrání hledáním jehly (injekční) v kupce sena (trávy)... Filmu vévodí (kromě všudypřítomných drog, sexu a násilí) Val Kilmer, v roli Johna Holmese (právě onoho pornoherce), kterýžto je s hárem a plnovousem takřka k nepoznání (na míle daleko od milého mladíka z např. Přísně tajné). Bohužel jinak film nic ojevného nepřináší, a ani hlavnímu hrdinovi se nedá jeho pokání moc věřit. Ale aspoň na mladičkou Kate Bosworth se dá docela koukat :) ()

Eldrick

Pokud se chcete dozvědět něco o Johnu Holmesovi, tak si pusťte BOOGIE NIGHTS, nebo krátký dokument o Holmesovi, který najdete jako bonus na dvd k tomuto filmu. Tohle je jen hezky nafiltrovaný povrchní thriller, který vůbec nic neřeší, prostě jen načrtává, ale nedělá žádné závěry, takže se ani nic nedozvíte. Můžete si jen domýšlet, "jak se to stalo". ()

B!shop

Jmeno Johna Holmese jsem nikdy neslysel, takze jsem nejak zvlast nevedel co muzu od filmu o nem cekat. Dostal jsem ale prekvapive vybornou detektivku se slusnejma hereckejma vykonama v cele s Valem Kilmerem. Celej film je takovej klipovej a hlavne v prvni polovine se kameraman dost vyradil a celej film ubihal v docela zbesilym tempu. Druha polovina uz tak zbesila neni, ale presto jsem se ani na chvily nenudil. Film je poskladanej ze spousty flashbacku a trech pribehu "jak to tenkrat bylo" (v podani Johna Holmese, prezivsiho clena bandy a policajtu) takze az do samotnyho konce jsem byl solidne napnutej a nevedel jsem kdo co proved, ale nakonec se vse hezky poskladalo, vsechny otazky se zodpovedeli a ja byl maximalne spokojenej. Navic behem celeho filmu hrala vyborna hudba. Ale pres to vsechno mam k filmu dve vytky. Jednak bych precejen cekal, ze ve filmu o nejvetsi porno legende bude naka poradna souloz, ale neuvidite tu ani jedny kozy. Druha vytka se tyka samotnejch 4 "brutalnich" vrazd. Z utrzkovytejch zaberu, fotek a reci, co o nich vsichni maj, skutecne vypadaj na poradnej masakr, ale nikdy je neuvidite hezky natvrdo. Ale celkove musim rict, ze se mi tenhle docela nenapadnej filmecek hodne libil. ()

• K vražednému útoku, který film přibližuje, došlo v roce 1981 v blízkosti bydliště Christiany Applegate, která si ve filmu zahrála. (Hans.)