Cyborg

• Česko Kyborg (více)

Amerikou 21. století zmítají sociální nepokoje. Zuří smrtící epidemie a život se pro obyvatele stává děsivou a krutou noční můrou. Jen Pearl Prophet (Dayle Haddon) - kráska, která je napůl člověk a napůl robot - zná způsob, jak proti nákaze vyvinout účinnou vakcínu. Ale během její zoufalé cesty pro látky potřebné k výrobě léku je Pearl zajata kanibalským gangem Pirátů, který si chce protilátku nechat pro sebe a ovládnout s její svět! Jen schopnosti statečného bojovníka s mečem Gibsona Rickenbackera (Van Damme) mohou zachránit ji i zbytky civilizace! (Bontonfilm)

Ex_Machina

Nech si vraví kto chce čo chce, tento film má zvláštne čaro. Jednoducho nič pre vegetariánov. Natočiť za pár dolárov takú postapokaliptickú lahôdku vo svete, ktorý je vykreslený tak neskutočnou beznádejou dnes už nikto nedokáže. Výber tých najhnusnejších a najzdevastovanejších lokalít bola v dobe točenia filmu bez digitálnych efektov kľúčová vec. Pomalá hudba o pár tónoch vám vlezie pod kožu a neľútostné bandy bez štipky ľudskosti, ktorým ide najmä o násilie vytvorili dielo, ktoré sa do vašeho podvedomia zapíše s takou istotou, ako vám pod kožu preniknú bezcitné a chladné oči hlavného záporáka. ()

JK77

v case ked som ten film videl tak bol uplne super, Film pre pubertaka upkne skvely, tak davam 4* z nostalgie. Uz len preto ze myslim ze je to od J-C V Damme jeden z tych lepsich filmov ()

Dinsberg

Doména Pyunova stylu. Žádný rozpočet, idiotsky natočená a sestříhaná akce, trapné dialogy. Pokud si na tomhle snímku měl vydobýt svůj avizovaný kultovní statut, pak bych jej směl přiřadil k Uwe Bollovi. Naštěstí Pyun neoplývá tak přehnaným seběvědomím. ()

vieriX

Až do včerejška to byl poslední film s Van Dammem co jsem ještě neviděl. Co k tomu říct příběh se rovna naprosto nule akce to trošku napravuje Van Damme tu opět předvádí svoje otočky co jsou pro něho tak typické. Je vidět že se jedno o jeho herecké začátky. ()

Mykhaluu

Ošuntělá VHS kazeta. Oblouznění otevřením západního světa a jeho hranic v diobrém i zlém... Tohle mi přijde ve vzpomínkách takové neutrální... Ale ty modré oči děsivého záporáka a scénu na kříži si pamatuji! Nebo ten kříž byl v jiním filmu?!? :-O :-D ()

vaclaw

Možná nejlepší Van Damův film. Skvělé prostředí, souboje a i příběh. Tedy skvělé na produkci, ve které byl film natočen. Z filmu jde samozřejmě velmi notně vidět, že se pořád jedná o béčko, ale takhle myslím může správný béčko vypadat a tvůrci se opravdu snažili, u mě krásný 3*. ()

Daxus

Zběsilost na pozadí echtovní postapokalypticpunkový atmosféry, ve který Van Damme nejen rozdává, ale i hezky přijímá, se nezapomíná. 80% za úvodní titulky. ()

Romeroo

Pro mě osobně jeden z lepších filmů s JCVD, navíc jako bonus v mé oblíbené post-apokalyptické atmosféře, s slušnou dávkou kopů, s nadčasovým účesem Jeana a fajn záporákem co by mohl dělat reklamu na oční kapky. Akorát jsem nepochopil proč všichni tak řvali a hekali, ke konci mě to už dost iritovalo.... ()

Stejšn

Blbina. Příšerná blbina. Má asi tak tři dobré scény, jinak je to rychle zapomenutelné a nedoporučitelné k opakovanému shlédnutí. ()

Yuri69

Van Damme běží, za ním běží zlouni, Van Damme kosí, Van Damme běží, ... Až vyjímečně nudné béčko. ()

horor2

Akční kopačka z Belgie Jean-Claude Van Damme v nekompromisním filmu, ve kterém se nikdo ničeho neštítí. Jako vždy choreografie na vysoké úrovni a nechutná hudba Kevina Bassinsona dělají z filmu záležitost, na kterou se můžu dívat dokola. Když Vás někdo ukřižuje, spoléhejte na svou tvrdou patu :-) ()

RedEagleSK

Po druhém vítězství Donalda Trumpa zmítají Ameriku sociální nepokoje. Zuří smrtící epidemie Kokotaviru - Hoaxid 1984 a život se pro bílé obyvatele stáva děsivou a krutou noční múrou, zatímco ostatní etnika nějakou vážnější změnu svého dosavadního životního stylu ani nezaregistrovala. Jenom ošklivka Jen která je napůl mexická imigrantka a napůl debil - ví jak od Billa Gatese vymámit vakcinu které má účinnost alespoň v 10 procentech, a tak mrdá na lockdown a vzdálí se od svého paneláku na více než 100 metrú. Během její zoufalé cesty je již na 101 metru zajata gangem Pirátů jejichž šéf má český akcent, dredy , oči jako by byl permanentně na perníku a cracku, a je možné že má také politické ambice. Od gang bangu od gangu ji ale zachrání roztomile střapatý Žán klót který naruší jejich intimní zónu a ujebe je jak Berlinsky policista demonstranty. Vzhledem k tomu že je to film dočkáme se i dobrého konce, narozdíl od reality ve které žijeme. ()

bobin odpad!

Neustále se tu neartikulovaně řve , neustále se tu nesmyslně zápasí a vraždí a neustále do toho pomateně hraje symfonický orchestr . Doporučuju mít po ruce láhev kvalitního destilátu , protože jinak je to k nepřežití . ()

Stanmi

Poctivé post-apokalyptické béčko společnosti Cannon. Jean-Claudeův čtvrtý hollywoodský film, tentokrát v režii známého packala Alberta Pyuna. Film do posledního puntíku splňuje vše, co by člověk čekal od správného akčního béčka. Máme tady mladého svalnatého JCVD jako hrdinu s pohnutou minulostí, zdánlivě neporazitelného záporáka, který chce ovládnout svět (výborně přehrávající Vincenty Klyn) a pár slíčných slečen, v příběhu o hledání léku proti moru, Albert ještě tady není ve své vrcholné "formě", díky tomu se celkem snaží, sice si neodpustí pár dějových klišé, stále se udržuje v jistých mezích akčního žánru. Cyborg je tak příjemným filmem na večer pokud chcete zavzpomínat na staré zlaté časy osmdesátých let. ()

muti

celkom sa cudujem ako mohol Van Damme tuto ulohu vziat ($). velmi divny film, divne postavy, kostymy, prostredie, hlasky a scenky ktore si koleduju o sparodizovanie, zapasy poprestrihovane tak ze snad kazdy udej vidime rozdeleny na 2-3x, cista hroza. nebol to sice uplny odpad, pretoze tu Van Damme dava nakladacku podivinom. avsak uznavam, ze nielen nasi mladi teenageri museli byt z tohto filmu pred 20. rokmi uneseni ()

Zemřel režisér Albert Pyun

Zemřel režisér Albert Pyun