Za nejlepší vtípek považuji obsazení Roberta DeNira do hlavní role, protože sledovat tohohle groteskního mafiána a porovnat si ho v hlavě s DeNirovou postavou v Mafiánech, Casinu nebo v Kmotrovi, je zážitek nad všechny prachy.(3.2.2006)

Rozpočet $80miliónovTržby USA $106,885,658Tržby Celosvetovo $176,885,658/60%/(28.6.2006)

Po druhém shlédnutí PŘEBER SI TO, jsem si to tedy celé znovu přebral, zanalyzoval a došel k tomu, že tato komedie je přece jen má krevní skupina. Skvělé špičkování, inteligentní humor, košér závěr - prostě imho povedená zábava. Když k tomu připočtu celkovou filmovo-mafiánskou minulost Roberta de Nira, který svůj um zhodnocuje i v tomto psychicky nestabilním mafiánovi, tak dávám 5/5 hvězdiček; není to sice čistých 100%, ale 90% určitě.(3.10.2004)

Skvělá, příjemná a hlavně zábavná komedie, kterou si užijete, pokud máte nakoukány nějaké ty mafiánky. Robert De Niro jako mafián, který má problém (a nejen jeden) je fakt skvělý a výborně jej doplňuje Billy Crystal jako jeho psychiatr. Opravdu mohu jen doporučit, protože jsem se fakt upřímně zasmál. P. S. Proč všechny akční hvězdy zkouší po nějakém čase i komediální žánr?(21.8.2009)

Rozhodně potěší příznivce inteligentních komedií.De Niro je naprosto úžasnej...(20.6.2002)

• - Uvnitř každé restaurace, která se objeví ve filmu, někoho zastřelila mafie. Kromě Spark´s Steakhouse, kde proběhla vražda před ní. (Othello)

• - Pro Roberta De Nira bylo velmi důležité, aby film vypadal autenticky, proto před natáčením jezdili s režisérem Haroldem Ramisem po čtvrti Little Italy v New Yorku a hledali nové tváře, které by mohli do filmu obsadit. (Othello)

• - Film měl původně režírovat Martin Scorsese, ale nakonec nabídku odmítnul. (don corleone)