Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Unikátne psycho-komické dialógy s uštipačným podtónom, ktorými doslova srší počas celého deja dvojica De Niro-Crystal sú na nevypozeranie, rovnako ako aj inteligentná zápletka s gustióznym talianskym šarmom mafiánskych filmov. Akurát Lisa Kudrow, snažiaca sa vymaniť spod nápepky mena 'Phoebe' mi sem moc nesadla, ale to bude asi tým dabingom. 80%.(19.9.2007)

 • kingik
  ***

  Obávaný šéf newyorké mafiánské rodiny Paul Vitti má psychické problémy. Potí se mu ruce, trpí pocity úzkosti a brečí u romantických seriálů. To je v jeho postavení nejen potupné, ale také nevhodné, protože hrozí válka gangů. A tak si Vitti najme psychiatra Bena, který ho dokonce zastupuje na celostátním mafiánském sjezdu. Párkrát jsem se zasmál, ale spojení De Nira s Crystalem nic extra nepřineslo. De Niro hrál s gustem svého mafiána a Crystal snaživě sekundoval. Bez nich by film nemohl vůbec existovat. 60%(11.2.2009)

 • WANDRWALL
  **

  De Niro rád točí. A tak bere co mu kdo nabídne.(12.8.2010)

 • Malarkey
  ****

  Je to dávno, co jsem Přeber si to viděl poprvé a tak nějak jsem nebyl schopný přejít přes ten humor, co film obsahoval. Asi jsem na to byl fakt mladej. Po mnoha letech jsem se na něj ale podíval znovu a už mi to všechno přišlo daleko lepší. Mimochodem Robert De Niro se pro roli mafiána vysloveně narodil. Už to jeho jméno mluví za sebe.(8.8.2014)

 • Radyo
  ***

  Robert De Niro je v roli změklého mafiána dokonalý. Billyho Crystala sice nemám zrovna v lásce, ale tady se mi docela líbil (hlavně ta jeho mohutná facka mafiánskému bodyguardovi). Jinak je tady k vidění další z typických mafiánských "ksichtů" Chazz Palminteri a také Lisa Kudrow, známá hlavně z Přátel. Všichni dohromady tvoří základ úspěchu této vtipné komedie.(25.7.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace