Moc příjemná nevtíravá mafiánská komedie se skvělým hereckým obsazením. :-)(12.4.2013)

Sice ne nejaka vylozene komedialni pecka, ale rozhodne nadprumerna komedie s dobrou a originalni zapletkou. De Niro je v roli mafiana zralyho do blazince naprosto dokonalej, je sice fakt, ze ty vylozene nejsilenejsi vystupy, kdy breci jak mimino, jsem mu uplne neveril, ale i tak je proste dokonalej. Crystal taky spatnej neni, rozhodne De Nirovi zdatne sekunduje a jeho scena s ostatnima mafianama ke konci filmu je naprosto dokonala. Jinak film nikdy vylozene nenudi, ale zase se neda rict, ze by se clovek furt smal, coz je ale taky dany tim, ze to Ramis nepojal jako vylozene blaznivou komedii, takze misty film vypada jako regulerni mafianka, navic se tu najde spousta narazek na jiny mafiansky filmy.(2.7.2008)

Robert De Niro si utahuje z Kmotra? No to nene :D ... 70%(12.6.2015)

Gangsterské prostředí, prvotřídní mafián De Niro, Joe Viterelli a scénář plný hlášek k popukání zachraňují klesající tempo. Kdo na to jde od lesa, čtvrtou hvězdu vykřesá.(30.7.2011)

Billy Crystal je jako trpící psycholog výborný, DeNiro má talent i pro komedie, to začíná být docela evidentní, ale do jaké míry je to jeho zásluha a co je práce scénáristy, těžko říct. Ve výsledku to ovšem je bomba a nálož zábavy a smíchu.(21.2.2003)