Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyD
  *****

  Harold je Boh. Ani by som nečakal takúto brilantnú komédiu v roku 1999. Jednoduchý námet, rozpracovaný do dokonalej komédie - ako v 80's. Billy a Rob excelujú. Hlavne Billy má svoje brilantné pasáže - kto by zabudol na záverečný prejav, rehotal som sa a nemohol som prestať :D. Robert mu skvelo sekunduje, ale nikdy nezabudnem na Joea Viterelliho, ktorý azda v každom jeho filme na seba upúta maximum pozornosti. K tomu tu máme ešte sexy Lisu Kudrow, či mnohých viac či menej neznámych talianských hercov. Analyze this je skvelá konverzačná komédia. Obsahuje také množstvo gagov (na spestrenia svadby sa nezabúda). Ako fanúšik klasických komédii osemdesiatych rokov a ako fanúšik Billyho Crystala (a Joea Viterelliho) musím dať 100%.(2.7.2006)

 • T2
  ***

  Rozpočet $80miliónovTržby USA $106,885,658Tržby Celosvetovo $176,885,658/60%/(28.6.2006)

 • gouryella
  ****

  Bravurni komedie s nezvykle komedialne naladenym De Nirem. Kdo by do nej jeste pred deseti lety rekl, ze z nej jednou bude takovy skvely typ do komedii.(30.7.2002)

 • Radek99
  ****

  Sofistikovaná komedie založená na stereotypech mafiánských filmů a obecně na našich zažitých schématech a schematismu vnímání. Není proto divu, že v něm hraje Robert De Niro (který vlastně paroduje sám sebe!), doslova tvář filmové Mafie, jehož boss Paul Vitti naleptává zažité divácké představy tím, že trpí psychickou poruchou - je přecitlivělý a to do té míry, že musí vyhledat pomoc psychiatra a řešit svůj delikátní problém... Již tento základní dějový rámec je skvělý a tvůrci filmu nastavenou laťku neshodili. Komedie, jak má být...(2.9.2007)

 • Radyo
  ***

  Robert De Niro je v roli změklého mafiána dokonalý. Billyho Crystala sice nemám zrovna v lásce, ale tady se mi docela líbil (hlavně ta jeho mohutná facka mafiánskému bodyguardovi). Jinak je tady k vidění další z typických mafiánských "ksichtů" Chazz Palminteri a také Lisa Kudrow, známá hlavně z Přátel. Všichni dohromady tvoří základ úspěchu této vtipné komedie.(25.7.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace