soldiersn

Pokud by nevycházel díl jednou týdně (ale např. jednou měsíčně), tak si troufnu tvrdit, že by to ve výsledku byla o dost větší zábava. ()

macetoma

Něco strašně geniální, něco příšerně nechutné a stupidní. A tak pořád dokola a pořád dokola...Zejména ze začátku zajímavé, pak docházely nápady. Suchánek-Genzer-RULEZZ. No dávám 2 hvězdy. ()

Ehax

Na Tele Tele jsem se díval jen kvůli rodině Kopečkovi. Pokaždé jsem se tomu s rodinou zasmáli. Myslím si aspoň za mě kdyby tam nebyla herečka Žílková hodnotil bych to na 65-70%. ()

Aintcha odpad!

Mohu hodnotit jedině jako odpad. Nemám ráda Suchánka a Genzera a už vůbec ne jejich humor, Jsem odkojená na pravý český humor Járy Cimrmana :) ()

konysua

Většinou se dalo pousmát nad předělávkamy reklam a nějakém tom coveru songu, ale jinak dosti trapné a pro dané herce i ponižující. 2/10 ()

habertek

To je škoda, že už to nedávají...pamatuju si jak jsem musel další den vstávat do školy, ale na Tele tele jsem vždycky vydržel a dokoukal až do konce, i když jsem to další den ráno proklínal, když jsem lezl z postele:) ()

brzozin

Byly doby, kdy jsem si říkal, že nic dementnějšího už nemůže vzniknout. Ale pravda je taková, že mnohé scénky byly vtipné a měly nápad. No a když to srovnám s tím zbytkem, co dnešní televize produkuje a k jakým ohavnostem museli (nebo chtěli) protagonisté klesnout později, tak si říkám: "Tele tele vrať se, vše odpuštěno". ()

anyonecek

Místy trapný a místy humorný seriál. Některé vtípky se opravdu vydařily, ale zbytek což je takových 80% stál za pěkný kulový. ()

Havala

Křečovitý humor který dneska zažívá na Smíchově zmrtvýchvstání stejně jako všechno novácké braky. ()

Heyyy

Lidi, kterým se tohle nelíbí si představuju jako suchary, kteří se umí bavit výhradně na intelektuální témata, smějí se jen vtipům na technický témata, který normální lidi nechápou apod. :D Neříkám, že je vše vtipné a povedené, ale některé scénky jsou takřka geniální... ()

darthvader77

Strašně debilní, ale i neuvěřitelně pravdivý(premiér hluk), skvělé parodie(James Blond, Teleblbís). I když podotýkám, že jsem viděl jen pár dílů. ()

Stejšn

Kvalita jak na houpačce, dvě třetiny trapárna, třetina celkem vtipná, pár výborných fórů. Celkově tak za dvě, což je na novu dost dobrý. ()