Rannveig

Kvantita porazila kvalitu, kdyby je Nova nenutila dělat díl každý týden, ale tak jednou za měsíc, ty povedené fóry by se hezky nakoncentrovaly do jedné epizodky a bylo by. Takhle, zábava školní besídky na ZŠ ()

GMVajgl

Svobodný a ujetý pořad. Rozpočet asi neměli nijak velký a proto některé věci jsou povedené, zatímco některé věci jsou vyloženě vata, co zabíjí čas. Na to psaní byli většinou jen Suchánek a Genzer. Možná kdyby měli více scénáristů jako zavedené zahraniční zábavní pořady, tak by kvalita byla vyšší. Na druhou stranu - stejně to nejlepší byly nepovedené záběry na konci, které žádné scénáře nevyžadovaly. V roce 2024 můžem jen tiše závidět, že tu mohl vzniknout takový politicky nekorektní podnik. ()

Besyn

Jak kdy.Někdy se to povede a je to fakt super,naopak někdy je to hrůza hruzoucí bez špetky vtipu. Celkově tak za tři.P:s- musím hodně ubrat,prototože to je tak,když někdo neví,kdy má skončit. ()

dainio

Po odchodu Cardy, šel tento pořad kvalitativně, hodně dolů. Přišel Kikinčuk ale moc mu to nejde. A navíc nenávidím ten jakýsi "jingle"s ředitelem novy..Moje Nova..Moje Televize...nebo jak to je.. ()

salamandrr

První polovina byla geniální, ale ke konci to nejen ztratilo dech, ale spíš to vypadalo, že to nikdy dýchat neumělo...škoda, autoři měli skončit o rok dříve ()

Stíba

Jako menší kluk jsem se bavil naprosto neuvěřitelným způsobem. S postupem věku toto nadšení sice lehce osláblo ale i tak je to stále o dost lepší než poslední díly Mr. GS. ()

Mr.FreeZer

Tele tele kdysi byl pro mě mega pořad, plný vtipů, zábavy a skvělé čtveřice. Ale poslední roky pořadu už nebylo to pravé ořechové. ()

cerbygerby

Nedavno jsem zkoukl nepovedené scénky z tohoto pořadu.. a i po tak dlouhé době co to už nedávají(hrozná škoda), jsem se zase málem uchechtal k smrti.... Dobrý den tady pan jouda z občanského joudy... (ty vole ty sis snad přískřípl koule nééé)... ()

SiMMaS

Spousta análního humoru, ale občas se jim povede něco dobře zparodovat a nějaký ten vtip sem tam zafunguje. Naprostá většina je bohužel ale trapná:( ()