Maska

The Mask

Maska

Fantasy / Akční / Komedie / Krimi

USA, 1994, 101 min

Bláznivá, potrhlá komedie, kterou si Carrey zajistil publukim v dobrem i ve zlem.(12.7.2006)

Své tři hvězdičky dávám neskutečnému a vynikajícímu hereckému umění Jima Carreyho. Jinak děj filmu je o ničem(3.8.2011)

Film vznikol v čase, keď som si len pomaly zvykal na postavy stvárnené americkým hercom Jimom Carrey. Jeho plytký humor založený na mimike sa mi videl dosť detinský. Avšak vo fantasy komédii "Maska", to zafungovalo parádne. Tiež tomu hodne pomohla aj neodolateľná Cameron Diaz. Jim Carrey má už dnes na konte viacero lepších titulov ako je "The Mask" z roku 1994, ale stále to patrí k jeho podarenejším filmovým úlohám. ***(29.1.2008)

Ace Venturu mám raději než Stanleyho Ipkisse, ale i tak se jedná o hodně povedenou komedii s Jimem. Cameron Diaz nebyla nikdy rajcovnější.(4.4.2013)

Jeden z nejlepších a nejúspěšnějších filmů Jima Carreyho. Jeho obličojová mimika opravdu nemá chybu. První film Cameron Diaz, která tímto snímkem odstartovala svoji bohatou kariéru.....(1.12.2007)