Znáte to… někdy se i velkému šéfovi, jakým je plukovník Kubelík, zachce alespoň na chvíli vrátit se ke svým kořenům. Tedy ke skutečné kriminalistické práci, kterou dělají jeho podřízení, zatímco on především řídí. Stalo se to takto: žena mu doporučila na pár dní pobyt v lázních, aby si odpočinul. Přijal, zdálo se mu to jako docela dobrý nápad. Byl přivítán jako šéf Ostravské kriminálky, tedy VIP, a hned první večer ho docent Hudec, který lázně vedl, pozval na večírek. A ráno byl docent nalezen mrtev v lázeňské vířivce. Vypadalo to na infarkt. Kubelíkovi lidé přijeli, ale on se rozhodl docentovu smrt vyšetřit sám. Své lidi poslal zpátky, nechal si jen Matese jako spojku. Podezřelých bylo dost a v těchto tradičně klidných místech začalo být nebývale rušno… (Česká televize)

fafejt001

KARLOVA STUDÁNKA má své kouzlo . Škoda , že z ní neukázali trochu více . Zasloužila by si to . Zápletka poněkud kouzelná už nebyla . Jednoduché schéma a Kříž , včetně fyzioterapeutky , vyšetřují případ . I Kozub přispěl svou trochou do mlýna . CHyběla mi Beretka aj Majer . Příště už to roztočí zase oni . Tak to by mohlo stát za to . Doufááám . ()

Pepi74

Jedna hvězda za Karlovu Studánku i když mi tamchyběly vodopády, jedna za  - konečně po dlouhé době Šafránka -  a jedna za takového trochu Poirota. Jinak jsem měl pocit, že si herci jen odjeli na vejlet do krásné přírody a tam ve čtyřech něco sehráli. A ano lázeňský případ Arazíma byl lepší. ()

FuLister

Jediné co bych na dnešním dílu hodnotil pozitivně je hudba, ta se mi líbila. Jinak jsme si tentokrát po výletech do Tunisu a Polska udělali výlet do lázní, kde tentokrát hlavně makal šéf. Ale zase mi chyběl nějaký větší smysl, akce nebo aspoň vtip. Některé scény mi přijdou vyloženě zbytečné, něco zase chybí. No prostě bída. ()

quokam

Uff, to bylo co? Parodie? Hercule Polaroid? Hrichy pro patera Knoxe? Columbo na malinach? Nepovedena reportaz z Receptare prima napadu? Zdali byl opily, se dovime AZ PO pitve? Diskoteka modernich tanecnich kreaci? 1/10 ()

Sa.sa

Rozhodně 5 hvězd za herce Kříže a Hanáka... "zabila jsem ho protože si to zasloužil..." 😀😀 Njn zhrzená žena je velký problém 🤔🤔 Jinak ty lázně jsou opravdu nádherné 🥰 ()

kwii

tenhle díl se vůbec nevydařil, jak mám Pavla Kříže ráda, tak tady to Hřebejk poslal do kytek s tou vizí, že bude se bude furt hihňat - zřejmě v rámci toho, že je v lázních a ne v práci. Bída, bohužel. Ostatní díly byly aspoň na 3 hvězdy, tady 1.. ()

janelizzie

Pan šéf jede na dovolenou a samozřejmě, že se tam stane vražda! Hrozně se to táhne, kdybych se chtěla kochat prostředím, raději si pustím Modravu. Dialogy občas fakt bolely. Proč techniky nenapadlo sejmnout otisk prstu z tlačítka na vířivce? Vrah mohl být dopadnut v desáté minutě a díl by i tak byl dlouhý. Je to škoda, seriál jako celek je český nadprůměr. ()