G. I. Jane

G.I. Jane

G.I. Jane

Akční / Drama

USA, 1997, 118 min

Co máte? Dyk je to pěkný !!!! :)(17.11.2003)

Mortensen je skvělý herec, pokaždé se totálně ponoří do své role a je to znát. Demi Moore zdatně sekunduje ;-).(13.8.2008)

• Dadel

Ani se mi nechce věřit, že tenhle paskvil natočil jinak vcelku zručný Ridley Scott. Námět je hloupý, zpracování velice neumětelské a pohled na mužatku Mooreovou může některým nerozhodnutým jedincům trochu narušit dojem o vlastní sexuální orientaci.(23.10.2003)

rozpocet ? trzby americke $48,169,156(5.11.2006)

Demi Moore se chtěla stát členkou speciálních oddílů americké armády (tedy zbitým, vyholeným a svalnatým vojínem), jinak uznávaný Ridley Scott si chtěl zřejmě dopřát menší odpočinek. Buďme tedy smířliví. Aspoň v některých pasážích, které se povedly.(27.4.2015)

• - Stejně jako ve skutečnosti nosí ve filmu příslušnící Navy SEALs hodinky značky Traser P 6600 Type 6 MIL-G. (Jizni Tlapa)

• - Sam Rockwell měl původně hrát jednu z hlavních rolí, dokončil několik kamerových zkoušek, ale byl nahrazen kvůli zranění. (HellFire)

• - Spoiler: Bez vědomí Disney/Hollywood Pictures se natočil alternativní konec. Jordan (Demi Moore) je zabita, když riskuje svůj život, aby zachránila Vigga Mortensena. Když byly oba konce testovány, u diváků vyhrál tento pochmurnější konec, ale producenti nakonec zvolili šťastnější variantu. (HellFire)