G. I. Jane

G.I. Jane

Akční / Drama

USA, 1997, 118 min

• Radyo

V podstatě se od Demi Moore v posledních letech nedá asi nic víc čekat, než tyhlety rádobyáčkové slátaniny. Před filmem je vždycky plno vzruchu, člověk má dojem, že půjde o veledílo, které posbírá aspoň 5 Oscarů, a pak se nestačí divit, jak ho zase napálili. Ještě víc mě ale zaráží účast Ridleyho Scotta na téhlo stupiditě. On to přece nemá zapotřebí, tak proč ?(9.8.2002)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 8/10 Hudba 9/10 Efekty 7/10/// +dobře natočené, dost dobrá hudba a především Demi Moore -některé pasáže nejsou moc dobře nasvětlené a některé jsou mírně nepřehledné/// Oblíbenost takových filmu u mě není moc vysoká, o to jsem byl více překvapen, že mě ten film dokázal do sebe vtáhnout. Po celou dobu byl zajímavý a hlavně hudební složka a hlavní představitelka tomu dodávali jistý náboj, při kterém jste pociťovali pocit vstát a jít se tam prát místo ní. /// Celkem 76%///(18.1.2008)

Překvapivě to není zase tak špatný film, jak by se tu podle hodnocení zdálo. Má slušnou Scottovu režii, akci zvládá velice dobře, scénář je dobře napsaný, jenže námět zaostává svojí patetičností, dalo se to však překousnout. Doporučuji zhlédnout jen v orig. znění. 60%(24.5.2009)

Aj keď so mal voči filmu sprvu odstup (ja moc na drsné ženy neverím) tak som bol celkom prekvapený. Milo. Scott natočil dobrý film ktorý nieje ani tak o tvrdohlavej ženskej, ale o predsudkoch a diskriminácií.(2.6.2004)

• Stegr

Zlaté maliny 1997 - 1x - Nejhorší herečka HR (Demi Moore)...(1.11.2008)