Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Série(26) / Epizody(321)

Recenze uživatele lukasd k tomuto seriálu (277)

Šéfův návrat (2006) (S10E01)

- Ředitel klubu: Myslíte, že šoustáme děti jenom protože je to moc příjemné? Ne, náš klub má poselství a vysvětluje záhady života. ()

Nebezpečí snobu (2006) (S10E02)

- Meteorolog: A tohle je snobství z děkovné řeči George Clooyneho na Oscarech! ()

Animákové války, část první (2006) (S10E03)

- Garrison: Představte si, že jste muslim. Je pátek večer a vy si nemůžete zašoustat ani vyhonit, navíc máte v očích a nejspíš i v prdeli písek a pak přijde z promiskuitní země animák, který zesměšňuje vašeho proroka. Mě by to taky pěkně nasralo! ()

Milion vlákének (2006) (S10E05)

- Ručníček: Musím se sebrat a najít si novou práci. Ale nejdřív si trochu zahulím. ()

Pračlověd (2006) (S10E06)

- Al Gore: Jsem zde, abych vás obeznámil s největší hrozbou naší planety. Tam venku je něco, co ohrožuje naše životy a může znamenat konec lidské rasy. Samozřejmě mluvím o lidoprasomedvědovi. Tento tvor se potuluje po Zemi. Je to napůl člověk, napůl prase a napůl medvěd. Někteří lidé tvrdí, že lidoprasomedvěd neexistuje. Říkám vám, že je skutečný a existuje, mluvím naprosto vážně. Nezajímá ho, kdo jste. Chce vás dostat, mluvím vážně. Ale nebojte se, já vás přišel zachránit. A jednoho dne až bude lidoprasomedvěd mrtvý, tak si každý řekne: „Díky, Ale Gore, jsi fakt frajer.“ Díky třído. Excelsior! ()

Kuš (2006) (S10E07)

- E.C.: Půjdu spát na ulici, kde mě znásilní nějaká menšina. ()

Věnuj se lásce, ne Warcraftu (2006) (S10E08)

- E.C.: Clyde, kdyby ses mohl vrátit v čase a zastavit Hitlera, neudělal bys to? Já teda ne, protože ho obdivuju, ale ty bys to určitě udělal. ()

Záhada hovna v mušli (2006) (S10E09)

- Mackey: Pan Venezuela musí uklízet zvratky a piliny za 6 babek na hodinu. Pak přijde na záchod a vybafne na něj mohutnej boban. Takže, když jste se vysrali do pisoáru, je to jako byste si sundali kalhoty a vysrali se panu Venezuelovi na hlavu. ()

Učitelka píchá kluka (2006) (S10E10)

- E.C.: Pak jsem si strčil prst do prdele a šel jsem za Kelly Nelsonovou a zeptal se jí:“Cítíš voňavku?“ Ona si přičichla a poblila se. ()

Peklo na Zemi (2006) (S10E11)

- E.C.: Panebože, já se posral! Kluci, já se posral. To musíte vidět. ()

Běž, Bože, běž, část první (2006) (S10E12)

- Garrison: Tak děti, mám za úkol naučit vás teorii evoluce. Já si například myslím, že evoluce je pěkná hovadina, ale stejně ji musím učit. Na začátku jsme byli ryby a čvachtali jsme se ve vodě. Jednoho dne měly dvě ryby postižené dítě, které se lišilo a muselo nějak přežít. Tak si postižená ryba udělala další postižené dítě, které jednoho dne vylezlo z oceánu pomocí svých zmutovaných ploutví. A pak opíchal nějakou veverku do zadku a tím vzniklo tohle. Postižená žáboveverka, která pak zplodila opičí rybožábu. A pak tahle opičí rybožába opíchala tuhle opici, která měla další zmutované dítě, které přefiklo další opici, čímž jste vznikli vy! Tak to vidíte. Jste postižení potomci pěti opic, které opíchala veverkoryba. Gratuluji! ()

Běž, Bože, běž, část druhá (2006) (S10E13)

- E.C.: Takže teď v budoucnosti není žádná válka? - Vydra: Samozřejmě, že je. Ty blbí Číňanofrancouzi myslí, že mají právo na Havaj. ()

Stanleyho pohár (2006) (S10E14)

- Brown: Promluvíte s ním, trenére? Já jsem jenom jeho otec. Ale vy jste jeho trenér, jste jako jeho otec. ()

Omluva Jessemu Jacksonovi (2007) (S11E01)

- Ředitelka: Ericu, panu Nelsonovi se nelíbí, jak reaguješ na liliputány. - E.C.: Ach, urazil jsem jeho malé city. Kdybychom sehnali osm takových, tak je můžeme převléct za bobry, dát je do rybníka a koukat, jak staví přehradu. ()

Cartman kouří (2007) (S11E02)

- E.C.: Když tady Butters minule spal, tak jsem byl moc hodnej a chtěl jsem ho vyfotit pro jeho mámu. Ale když jsem fotil Buttersovi bylo vedro a sundal si spodky a já jsem zakopl a spadl pusou přímo na jeho penis, pak jsem si vzpomněl na něco vtipnýho, tak jsem se usmál a vztyčil palec. A Kyle mi tu fotku vzal, všem ji ukáže a oni si budou myslet, že jsem teplej. ()

Vší eskapády (2007) (S11E03)

- Garrison: Posaďte se, máme ve škole problém, o kterém si musíme promluvit. - E.C.: Jo jasně, vy myslíte židovskej problém. Jsem rád, že se to konečně začne řešit. ()

Kubomba (2007) (S11E04)

- Ředitel CIA: Jestli nenajdeme toho, kdo má ten detonátor, tak všichni v South Parku zemřou. Napořád! ()

Šifra velikonočního králíka (2007) (S11E05)

- Kardinál: Zabijte ho! Jde proti církvi, takže musí zemřít. - Papež: Co? To stačí, Bille. Pochybuju, že zabít Ježíše je křesťanské. ()

Les-bos (2007) (S11E06)

- Vypravěč: Nakonec se Peršané unavili a chtěli jít nakupovat nové sluneční brýle, takže se Lesbos ubránil. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi