Co dál, doktore?

• slovenský

...a čo ďalej, doktor?

Komedie / Romantický

USA, 1972, 90 min

70%.. malinké zklamání..vzhledem k hereckému obsazení a průběžnému hodnocení 82% na csfd jsem čekal větší pecku.. pro mě bezkonkurenčně nejlepší bláznivá komedie s řadou záměn je KŠEFT ZA VŠECHNY PRACHY..))(28.1.2008)

Medzi crazy komédiami úplne top. Jediný problém mám s tým, že s týmto žánrom si moc nerozumiem 8/10 umňa. objektívne asi čistých 10(1.2.2015)

Jedna z nejhezčích a nejmilejších komedií, co jsem v životě viděl ! Némate ji někdo ? Kdyžtak se ozvěte do pošty. Díky.(13.3.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $66,000,000Tržby Celosvetovo $67,600,000(11.5.2010)

Je hloupé říct, že jsem smál, ale nevěděl jsem čemu? Do toho! Tak tedy: Jakub se smál, ale nevěděl čemu! Pravda, příběh byl stupidně jednuduchý na pochopení, ale protože těch ruksaků bylo tolik a detektivů snad víc než Agentů z Matrixu..... hlava se mi z toho, lidičky, tak zamotala, že jsem pomalu nevěděl, čí jsem. Jistojistě ale vím, že Barbra je génius a dabing v podání Viktora Preisse naopak výsledný dojem kazí (je totiž neuvěřitelně neposlouchatelný).(12.8.2009)

• - Peter Bogdanovic si za vzor filmu vzal ve své době neúspěšnou komedii Leopardí žena (1938) s Cary Grantem a Katharine Hepburn. (Olík)

• - Česká verze měla "zničené" titulky, takže až po letech se mohli diváci podívat na elegantní ručku Barbry Streisand, jak v úvodu filmu převrací listy v knize, na jejichž stránkách jsou napsáni herci a filmový štáb. (Robbi)

• - Píseň "You're The Tap" zazní ve filmu dvakrát: první verze pod úvodními titulky, kde ji zpívá pouze Barbra Streisand, ve druhé při závěrečných titulcích se k Barbře přidá i Ryan O'Neal. (Robbi)