Co dál, doktore?

• slovenský

...a čo ďalej, doktor?

Komedie / Romantický

USA, 1972, 90 min

Jedna z nejhezčích a nejmilejších komedií, co jsem v životě viděl ! Némate ji někdo ? Kdyžtak se ozvěte do pošty. Díky.(13.3.2009)

Dokonale "střeštěná" crazy komédia v hlavnej úlohe s okúzľujúcou Barbrou Streisand a roztomilo roztržitým Ryanom O´Nealom, okorenená dokonale vypointovanými dialógmi, nespočetným množstvom skvelých gagov a vtipných situácií. Na konci poteší ešte milý odkaz na O´Nealov najúspešnejší film Love Story.(24.7.2005)

Screwballcomedie se vrací - bohužel ne natrvalo, ale i toto připomenutí stojí za to. Jen ta bláznivá projížďka s klasickým žebříkem a obří tabulí skla - všichni čekáme pouze na to, jakým způsobem bude nakonec roztříštěna na kousky.(17.7.2005)

Brilantní komedie s nabrosto vybroušenými slovními přestřelkami, neodolatelnou chemií mezi oběma hlavními představiteli (Streisand & O' Neal spolu měli hrát víckrát!), groteskní honičkou aut a v neposlední řadě s tím klasickým českým dabingem, jedním z nejlepších na světě, v dobách, kdy ještě opravdu byl. Skutečný divácký klenot, při kterém se budete vyloženě rozplývat blahem. -KAŽDÝ BUDE JEDNOU SVRAŠTĚLÝ A STRHANÝ. -UŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN?(14.4.2008)

-"Nechte mě mluvit, jsem doktor!" -"Čeho?" -"Hudby!" -"Umíte opravit klavír?" -"Ne." -"Tak mlčte!" :-D(23.12.2011)