Co dál, doktore?

• slovenský

...a čo ďalej, doktor?

Komedie / Romantický

USA, 1972, 90 min

No nevim Barbra Streisand je tu fakt super, o tom žádná a i když sem si nikdy nemyslel, že to řeknu, tak jí to tady dokonce i moc sluší, ale na druhý straně mi prostě celej film přišel šíleně nastrojenej a předvídatelnej, kdy člověk minutu dopředu ví, jakej fór se chystá a co se bude dít a ztrácí to tak moment překvapení a vlastně i zábavnost, protože sem se ani nějak extra nebavil. 3* za film a 1* za extra super Strajsandu(19.8.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $66,000,000Tržby Celosvetovo $67,600,000(11.5.2010)

Obdivuhodná slavná crazy komedie s Barbarou Streisand, která je zde opravdu k nakousnutí. Vše často dotaženo až do absurdity. Scéna u soudu s hypochondrickým soudcem je opravdu finále jak má být. Zasloužené čtyři hvězdy.(31.12.2007)

Screwballcomedie se vrací - bohužel ne natrvalo, ale i toto připomenutí stojí za to. Jen ta bláznivá projížďka s klasickým žebříkem a obří tabulí skla - všichni čekáme pouze na to, jakým způsobem bude nakonec roztříštěna na kousky.(17.7.2005)

Film za tři, dabing (famózní pětka Taťjana Medvecká, Viktor Preiss, Helena Friedrichová, Ladislav Potměšil a Karel Heřmánek) za pět. Problém této ztřeštěné komedie je míra její ztřeštěnosti. Česky řečeno, je to příliš bláznivé a zamotané, než aby to bylo výborné. Myslím, že tři kufříky by bohatě stačily, ale se čtyřmi už nevíte, který pokoj a který kufřík je který. Škoda. Ale Viktor je jednička, a to i přesto, že je tu Karel Heřmánek!(29.1.2012)