poster

Co dál, doktore?

 • USA

  What's Up, Doc?

 • slovenský

  ...a čo ďalej, doktor?

Komedie / Romantický

USA, 1972, 90 min

 • sud
  *****

  Vynikající crazy komedie o záměně kufříků, žen a bůhví čeho ještě. Situační komika (v hotelu) přechází v ztřešťěnou poctu němým groteskám. Barbra Streisand byla vynikající, Ryan O'Neal rovněž, ovšem Madeline Kahn je kapitolou sama o sobě. Ideálně odpočinková záležitost té nejvyšší kvality. 90%.(5.1.2008)

 • dobytek
  ***

  Dlouho jsem se musel přemlouvat k tomu, abych se na tuhle slavnou komedii podíval, protože mě odrazovalo obsazení Barbry Štrajsand do hlavní role. Nakonec mi tahle nesympatická pani s chobotem místo nosu zase tak moc zážitek z filmu nezkazila. Přesto mam dojem, že s jinym hereckym obsazenim (Ryan O'Neal mi taky trochu vadil) by to asi dopadlo líp. Nejvíc mě pobavil asi Austin Pendleton a pak "Higgins" John Hillerman. Ten se pro podobný role snad narodil. Jinak některý scénky jsou dobrý, jiný byly vtipný možná tak v éře němýho filmu. Celkově je to trochu nevyrovnaný... Průměrná komedie, kterou stačí vidět jednou.(3.6.2014)

 • dopitak
  ****

  Film za tři, dabing (famózní pětka Taťjana Medvecká, Viktor Preiss, Helena Friedrichová, Ladislav Potměšil a Karel Heřmánek) za pět. Problém této ztřeštěné komedie je míra její ztřeštěnosti. Česky řečeno, je to příliš bláznivé a zamotané, než aby to bylo výborné. Myslím, že tři kufříky by bohatě stačily, ale se čtyřmi už nevíte, který pokoj a který kufřík je který. Škoda. Ale Viktor je jednička, a to i přesto, že je tu Karel Heřmánek!(29.1.2012)

 • Nos
  ****

  Obdivuhodná slavná crazy komedie s Barbarou Streisand, která je zde opravdu k nakousnutí. Vše často dotaženo až do absurdity. Scéna u soudu s hypochondrickým soudcem je opravdu finále jak má být. Zasloužené čtyři hvězdy.(31.12.2007)

 • nascendi
  ***

  Príjemná, svižná komédia pre všetkých milovníkov nemých grotesiek a crazy komédií o tom, kam vedie opakovaná zámena rovnakých kufrov a rôznych osôb. Barbra napriek obrovskej snahe a nepopierateľnému šarmu je predurčená pre audio výstupy. Neprehliadnuteľný je i dobrý český dabing. Hauvardéééééé!!!(12.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace