Co dál, doktore?

• slovenský

...a čo ďalej, doktor?

Komedie / Romantický

USA, 1972, 90 min

V českém znění: Taťjana Medvecká - Barbra Streisand (Judy Maxwellová), Viktor Preiss - Ryan O'Neal (Dr. Howard Bannister), Helena Friedrichová - Madeline Kahn (Eunice Burnsová), Ladislav Potměšil - Austin Pendleton (Frederick Larrabee), Ferdinand Krůta - Liam Dunn (soudce Maxwell), Alfred Strejček - Stefan Gierasch (Fritz), Stanislav Fišer - Philip Roth (Jones), Karel Heřmánek - Kenneth Mars (Hugh Simon), Jiří Bruder - Sorrell Booke (Harry), Ladislav Županič - Michael Murphy (Smith), Alena Kreuzmannová - Mabel Albertson (Van Hoskinsová), Antonín Molčík - Graham Jarvis (Bailiff), Jiří Plachý - Randy Quaid (Profesor Hosquith), Bohumila Dolejšová - Mabel Albertson (paní Van Hoskinsová), Jan Přeučil - John Hillerman (hotelový manažér), Mirko Musil - M. Emmet Walsh (zatýkající důstojník), Jan Kotva, Ladislav Krečmer Překlad: Jan Jirák Dialogy: Boris Adamec Dramaturgie: Věra Pokojová, Eva Štorková Hudební spolupráce: Miloš Holeček Zvuk: Zdeněk Hrubý Střih: Jiří Šesták Asistent režie: Vít Pešina Vedoucí výrobního štábu: Jiřina Finková Režie českého znění: Zdeněk Hruška Vyrobila: Hlavní redakce pořadů ze zahraničí ČST Praha 1987 http://www.dabingforum.cz(6.3.2012)

-"Nechte mě mluvit, jsem doktor!" -"Čeho?" -"Hudby!" -"Umíte opravit klavír?" -"Ne." -"Tak mlčte!" :-D(23.12.2011)

• Freemind

Trapná a dýchavičná, právem zapomenutá komedie. Jedna hvězda za San Francisco a dobovou atmosféru, druhá za překvapivě roztomilou (a dokonce sexy) Streisandku.(3.1.2013)

70%.. malinké zklamání..vzhledem k hereckému obsazení a průběžnému hodnocení 82% na csfd jsem čekal větší pecku.. pro mě bezkonkurenčně nejlepší bláznivá komedie s řadou záměn je KŠEFT ZA VŠECHNY PRACHY..))(28.1.2008)

Krásně bláznivé a zamotané. Za nejlepší považuju honičku v autech a výslech u soudce. To jsou pro mě dokonalé lahůdky. Barbra Streisand je tu sexy a Ryan O´Neal roztomilý.(30.12.2010)