Co dál, doktore?

• slovenský

...a čo ďalej, doktor?

Komedie / Romantický

USA, 1972, 90 min

Dál se budeme honit po San Franciscu (tam se ujíždí mafiánům opravdu úžasně), necháme manželku zešílet, rozbijeme pár skel, poničíme nábytek v hotelu a budeme se různě proplétat mezi životy našich i ostatních. A že to nestačí? Ale ano, doktore, úplně to stačí, protože tohle (a hlavně, hlavně závěrečná scéna nebo vlastně ne, ta v jídelně nebo ne, já prostě nevím!) dělá film krásnější a krásnější!(16.8.2011)

Jak to dopadne, když si "groteska" podá ruku s francouzskou situační komedií? Celkem slušně, i když pár opravdu dobrých scén a dialogů (požár, u soudu) nevyváží schematickou předvídatelnost toho ostatního. V originální verzi, kterou jsem viděl, tenhle dojem nevyvažují ani herecké výkony. Šarm a uvěřitelná ztřeštěnost Francouzů tomu zkrátka trochu chybí.(10.5.2006)

Můj první setkání s mladší verzí Barbry Streisand. Je správňácká, sympaťačka, má hezký oči a dělá komedii komedií. Krom toho mám komedie omylů rád. Tahle je někde v půlce trochu hlušší, ale pak se zase rozjede. S těmi výměnami to mohli vypointovat trochu víc, ale i tak spokojenost. # [viděno: monitor, 5.1] # příběh 7 | hudba 6 | humor 5 | akce 4 | napětí 0 | pustil bych si znovu 8(3.1.2014)

Nesmrtelná komedie, klasika žánru. Po létech stejně výtečná jako při svém uvedení. Musí rozesmát, i když se budete bránit. Excelentní Barbra Streisand, skvěle napsaný scénář, skvělá režie, několik scén, které tvoří filmovou historii (dva nosiči skleněné tabule).(10.10.2008)

Krásně bláznivé a zamotané. Za nejlepší považuju honičku v autech a výslech u soudce. To jsou pro mě dokonalé lahůdky. Barbra Streisand je tu sexy a Ryan O´Neal roztomilý.(30.12.2010)

• - Madeline Kahn v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

• - Píseň "You're The Tap" zazní ve filmu dvakrát: první verze pod úvodními titulky, kde ji zpívá pouze Barbra Streisand, ve druhé při závěrečných titulcích se k Barbře přidá i Ryan O'Neal. (Robbi)

• - Česká verze měla "zničené" titulky, takže až po letech se mohli diváci podívat na elegantní ručku Barbry Streisand, jak v úvodu filmu převrací listy v knize, na jejichž stránkách jsou napsáni herci a filmový štáb. (Robbi)