Čtyřicetiletý Jack Foley by už možná měl myslet na to, aby se usadil. Ale nechce se mu do toho a raději se dál věnuje svému koníčku - vylupování bank. Zvládá to v pohodě a s přehledem, až na jeden drobný problém: Často ho při tom chytnou. Jako recidivistu čeká Jacka několik desetiletí za mřížemi. Jackovi se tam ale nechce. Místo toho chce provést ještě jednu poslední velkou akci a pak spokojeně žít z "vydělaných" peněz. Problém nastane, když se při útěku z vězení setká s pohlednou federální agentkou Karen. Chvíli se dohadují, kdo koho vlastně unesl/zatkl a nakonec se za kuriózních okolností rozejdou. Ovšem Karen našla v sympatickém zločinci zalíbení, zdá se jí o něm a něco ji k němu prostě neodolatelně táhne. Musí ho znovu vidět. Přinejmenším vidět... (oficiální text distributora)

ffiikkyy

((78%)) Lehce romantická krimi komedie o tom, že i bankovní lupič může být sympaťák a gentleman. A koho jiného vybrat do hlavní role než Clooneyho, který charismem jen srší. Místo něho už bych si tam do role dokázal představit maximálně B. Pitta či Dicapria. Do toho krásná a sexy Jennifer Lopez se svým rajcovním zadečkem dodává tomuto filmu ten správný šmrnc! Film, který nikoho neurazí a na který se rád mrknu znovu někdy časem. Ideální pokoukání na chmurné nedělní odpoledne s fajn soundtracky, které dávají snímku pozitivní energii. ()

andy60

Clooneyho mám rozhodně radši jako herce, než jako režiséra. Role bankovního lupiče mu sedla a já se u filmu nenudil (což se nedá říct o filmech pod kterými byl uveden jako režisér). Delší stopáž místy vyplňuje vata (a pozadí J. Lopez). Nejlepší pasáž je zřejmě ta v kufru auta. Clooneyho ruce si musely smlsnout. ()

Sejkorka

Poměrně slušný film z roku 1998. Je zde řada známých herců, třeba se jen mihnou (Samuel L. Jackson , Michael Keaton) Zakázané ovoce je jiskra, která přeskočí mezi uprchlým lupičem (Clooney) a agentkou FBI (Lopez). Sluší jim to, sluší .... 4-4-23 PODRUHÉ, ponechávám 3*, ale s odřenýma ušima. Je to občas docela nepřehledné, Kubánci, boxeři, je to padouch, není to padouch .... ()