Show se uskutečnila 14. června 2020 v WWE Performance Center (Orlando, Florida). Na kartě se sešlo sedm zápasů.
1) Kickoff: Apollo Crews vs. Andrade (United States Championship)
2) Bayley & Sasha Banks vs. Alexa Bliss & Nikki Cross vs. The IIconics (Women's Tag Team Championship)
3) Jeff Hardy vs. Sheamus
4) Asuka vs. Nia Jax (Raw Women's Championship)
5) Braun Strowman vs. The Miz & John Morrison (Universal Championship 2-on-1 Handicap Match)
6) Drew McIntyre vs. Bobby Lashley (WWE Championship)
7) Edge vs. Randy Orton (TheSpearCZ)

papadoce

Corona PPV bohužiaľ stále beží. Čiže, bez divákov, maximálne profesionálne, vo vysokej kvalite. Ľúbilo sa mi vylepšenie o fans z radov wrestlerov. Normálne aj tých pár ľudí dalo šťavu covid stavu. Na divákov čakáme ako na soľ, ale PPV v tejto ťažkej dobe majú vysokú úroveň. Bavili ma asi všetci, no finále bolo skvostné. Hviezdičkovite takto: Andrade vs Apollo Crews ****; Alexa Bliss & Nikki Cross vs The IIconics vs Sasha Banks & Bayley ***; Jeff Hardy vs Sheamus **** (potešil najmä výsledok); Nia Jax vs Asuka ** (chabý záver); The Miz & John Morrison vs Braun Strowman ****; Bobby Lashley vs Drew McIntyre *****; Street Profits vs Viking Raiders (mám rád tieto covidové video vložky) *****; Randy Orton vs Edge ***** (LEGENDY) ()

• Oficiální skladbou show je píseň „The Greatest Showman“ od Panic! At The Disco. Druhou oficiální skladbou show je píseň „Oh Yeah“ od Green Day. (TheSpearCZ)