WWE WrestleMania Backlash

(pořad)

Show se uskutečnila 16. května 2021 v Yuengling Center (Tampa, Florida). Na kartě se sešlo sedm zápasů.
1) Kickoff: Ricochet vs. Sheamus
2) Rhea Ripley vs. Asuka vs. Charlotte Flair (Raw Women's Championship)
3) The Dirty Dawgs vs. Rey Mysterio & Dominik Mysterio (SmackDown Tag Team Championship)
4) Damian Priest vs. The Miz (Lumberjack Match)
5) Bianca Belair vs. Bayley (SmackDown Women's Championship)
6) Bobby Lashley vs. Drew McIntyre vs. Braun Strowman (WWE Championship)
7) Roman Reigns vs. Cesaro (Universal Championship) (TheSpearCZ)

Johny203

Nedávno, tesne po WrestleManii 37, som sa opäť dostal k wrestlingu, teda konkrétne k WWE. Sledujem všetky tri hlavné show a defacto toto bola moja prvá, kompletná, PPV. Môj pohľad preto môže byť skreslený. K samotnej akcií. Všetky  zápasy ma bavili. Najslabší bol Lumberjack Match, ten to však vynahradil Zombie segmentom, takže za mňa dobre. Z titulových zápasov bol potom najslabší ženský Triple Threat Match ale aj ten bol na vyššej úrovni ako v klasických týždenných show. Najlepším zápasom bol naopak mužský Triple Threat Match. Napriek tomu že som nebol spokojný s drvivou väčšinou víťazov, show ma neskutočne bavila. ()

papadoce

Wrestlemania Backlash je názov zavádzajúci. Je to proste klasické PPV s lepšími či horšími zápasmi a nemá nič spoločné s WM. Triple threatky ukázali v ženskom aj v mužskom zložení, že je to najlepší zápasový formát. Pár zápasov tam stálo za skuknutie, no nevyhli sme sa ani trapošinám ako napríklad živá reklama na Army of Dead v podobe lumberjacks. Opäť chýbali fans a tak. Taký pozerateľný priemer, ale tentokrát sa mi nechcelo komentovať každý zápas separátne. Som WWE World Lazy Champion. Challenge me. Každopádne, zápasom večera bol bezpochyby main event Cesaro vs Reigns. Peckové. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Tiny Riot“ od Sama Rydera. (TheSpearCZ)
  • Sponzorom show bol zombie film Armáda mrtvých (2021), ktorého hviezdy boli veľkou súčasťou lumberjack zápasu. (drake31)