Krysař

Viktor Dyk (kniha)

F. A. Brabec

Daniel Landa
  • Ded@M@tes

Hrůza, snaha natočit film za 24 hodin byla vyloženě ztráta času. Blbost a ne malá. ( Hodnocení: 0/10 )(2.5.2012)

• honajz

"Agnéés! Agnééés!" Uff, to mne bude pronásledovat dlouho. Jeden dlouhý videoklip, který stojí na Landově hudbě a písničce. Pomíjím, že šlo o experiment, natočit to za 24 hodin. Ale přece jen i při přimhouření všech očí, včetně toho kuřího na noze, je to takové pobíhání odnikud nikam a postava Krysaře je velmi, ale velmi nevyužitá a zbytečná, ač impozantní.(28.12.2014)

Je to hrozná kravina, ale mě se to moc líbilo.(22.8.2006)

• Richie666

Pohádka, kniha, divadelní představení, film - nikdy nebude jedno jako druhé. S přihlédnutím k okolnostem to zas taková hrůza, jako tady většina píše, není.(17.11.2006)

• Sašenka165

Slabý odvar skvělého muzikálu. Navíc potopený hereckými výkony a točením narychlo. Možná získali zápis do Guinessovky za nejrychleji natočený film, to je ale asi tak všechno. Pokud to ale počítáte jako experimentální projekt, pak si k mému hodnocení připočtěte dvě hvězdičky.(8.1.2008)

• - Snímek produkovala matka Petra Jákla ml. (LEGACY)

• - Film je natočen podle knížky Viktora Dyka. (HappySmile)

• - Film se natáčel od 31.12.2002 10:00 do 1.1.2003 9:45. Natáčení tedy trvalo necelých 24 hodin a jde o nejrychleji natočený film na světě, zapsaný v Guinnesově knize rekordů. (zigot7)