Vezměte si smoking

(koncert)
všechny plakáty

Jubilejní koncert Orchestru Československé televize v pražské Lucerně u příležitosti 15 let jeho umělecké činnosti uvádí Marcela Kršová. Tentokrát uslyšíte na oslavném koncertu k 15. výročí televizní hudebního tělesa melodie Karneval, Mrs Robinson, New York, New York, Jižní noci, Růžový panter, Tak nech ten komfort spát a Ať žije beat... Orchestr Československé televize vznikl počátkem sedmdesátých let minulého století a zanikl v roce 1990. Jeho uměleckým vedoucím byl Václav Zahradník. Televizní umělecké těleso se podílelo při účinkování na mnoha populárních televizních show, například Televarieté, Možná přijde i kouzelník atd, natočilo mnoho scénických a filmových hudeb, mj. k bestsellerovým komediím Marie Poledňákové Jak dostat tatínka do polepšovny, Jak vytrhnout velrybě stoličku a S tebou mě baví svět (hity Sladké mámení či Vzhůru k výškám), k animovanému seriálu Rákosníček, Brundibáři, k pohádkovému filmu Rumplcimprcampr, výrazně se uplatnilo také ve filmové komedii Noc na Karlštejně. (Česká televize)

Hrají