Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery

Scooby-Doo 2: Nespútané príšery

Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 88 min

• Terva

Scoobyho jsem nikdy nějak nemusel.(27.5.2012)

Zatímco většina považuje toto pokračování za mnohem horší nežli jedničku , tak já s nimi nesouhlasím. Oba díly nejsou žádné zázraky, ale pokud nebudeme klást velké nároky, dá se tahle průměrná dobrodružná komedie přežít bez úhony. Samozřejmě že scénář je opět dost „stupidní“, ale zároveň i docela humorný a já se v rámci možností pobavil. Minule se mi víc líbilo exotické prostředí ostrova, ale tady zase bylo víc protivníků „digi monster“ a místy se tu hrálo i dost na city. Sarah sice už natáčet nechtěla, dokonce upustila i od sexy výstřihů, ale zase nám mohla ukázat své bojové umění – takže se bylo na co dívat. Ostatní si vedli jako minule, humorných situací tu bylo taky dost a Shaggy se Scooby-Doo konečně ukázali, že nejsou zas až takoví budiž ničemové. Musím však uznat, že kreslený seriál (ať ten původní, nebo novější) byl lepší.(16.3.2014)

Kino - Bomba..(8.11.2012)

• KevSpa

Myslím, že jsem jedničce křivdila, když jsem ji považovala za špatný film. Tohle je totiž vrchol veškeré stupidity. Tenhle film nemá žádný scénář a dialogy jsou ty nejhorší, co jsem za poslední roky ve filmu slyšela. Never more!(20.4.2004)

• JayZak

Scooby-Doo 2: Nespoutaná šílenost. Tak by se tenhle film měl správně jmenovat, protože jej přesně vystihuje. Šílenost obrovských rozměrů, která ale slušně pobaví jen osazenstvo dětí do 8mi let. Kreslený seriál, který je tohohle předlohou má mnohem větší kouzlo a i dnes by se na něj dalo dívat. V hrané verzi se dá dívat možná tak na Sarah Michelle Gellar a Lindu Cardellini(Vilma). Přesto se mi ale 2. díl překvapivě líbil o něco víc než ten první, párkrát jsem se i zasmál, takže - 1,5*.(8.3.2008)