poster

Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery

 • USA

  Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

 • Slovensko

  Scooby-Doo 2: Príšery vypustené

 • Slovensko

  Scooby-Doo 2: Nespútané príšery

Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SOLOM.
  ***

  Zatímco většina považuje toto pokračování za mnohem horší nežli jedničku , tak já s nimi nesouhlasím. Oba díly nejsou žádné zázraky, ale pokud nebudeme klást velké nároky, dá se tahle průměrná dobrodružná komedie přežít bez úhony. Samozřejmě že scénář je opět dost „stupidní“, ale zároveň i docela humorný a já se v rámci možností pobavil. Minule se mi víc líbilo exotické prostředí ostrova, ale tady zase bylo víc protivníků „digi monster“ a místy se tu hrálo i dost na city. Sarah sice už natáčet nechtěla, dokonce upustila i od sexy výstřihů, ale zase nám mohla ukázat své bojové umění – takže se bylo na co dívat. Ostatní si vedli jako minule, humorných situací tu bylo taky dost a Shaggy se Scooby-Doo konečně ukázali, že nejsou zas až takoví budiž ničemové. Musím však uznat, že kreslený seriál (ať ten původní, nebo novější) byl lepší.(16.3.2014)

 • buldock
  *

  Ta jedna hvězdička je za krásnou a nevinně vyhlížející Lindu Cardellini , radost pohledět :-)(16.1.2008)

 • KevSpa
  odpad!

  Myslím, že jsem jedničce křivdila, když jsem ji považovala za špatný film. Tohle je totiž vrchol veškeré stupidity. Tenhle film nemá žádný scénář a dialogy jsou ty nejhorší, co jsem za poslední roky ve filmu slyšela. Never more!(20.4.2004)

 • viperblade
  ***

  No dobře, je to blbost. Je tam všechno, co film definuje jako blbost, (ať už jsou to blbé dialogy, atd..) ale nenudil jsem se, sem tam jsem se i uchechtnul. Nicméně tu 3 * věnuji jen a pouze Sarah Michelle Gellar. Jak řekl POMO: Bojová scéna s tím oštěpem, byla fakt dobrá.(8.3.2008)

 • Wormboy
  *

  ---a na tomto som bol prosim pekne v kine! Uzasne...ach jaaaj.Americania skutocne nevedia kam davat prachy,aj ked tie deti v kine sa na tom dost bavili. 0,5/5*(4.2.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace