Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery

Scooby-Doo 2: Príšery vypustené

Scooby-Doo 2: Nespútané príšery

Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 88 min

Nie je to síce žiaden skvost, ale trošku som si zaspomínal ... a potešilo ma že je tam Sarah :)(8.5.2013)

• faana21

"Pro zpříjemnění vaší cesty můžete na vyklápěcích obrazovkách sledovat film Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery; zvuk k filmu naladíte na kanále číslo osm." Panečku, zpříjemnění 4 hodinové cesty busem napříč Vysočinou si představuju asi o 100 % odlišněji. A tak mě napadá: Co je přínosnější, sledovat 90 minut čistokrevný odpad anebo 90 minut čučet na kopec hnoje? Volím hnůj - sice smrdí, ale má alespoň nějaký přínos.(19.4.2013)

• KevSpa

Myslím, že jsem jedničce křivdila, když jsem ji považovala za špatný film. Tohle je totiž vrchol veškeré stupidity. Tenhle film nemá žádný scénář a dialogy jsou ty nejhorší, co jsem za poslední roky ve filmu slyšela. Never more!(20.4.2004)

• MikO_NR_1909

Šialená, ale hlavne dosť tupá verzia veľmi dobrého seriálu.(21.6.2014)

• PauloZ

Tohle je opravdu velmi hloupé po úplně všech směrech. Od chování postav, efektů až po scénář. Nicméně, pokud jedete z fesťáku se Student Agency, tak je to možná ta nejlepší volba :-).(15.6.2014)