Terapie pro „eroticky závislé“ svede dohromady naprosto nesourodou pětici. Sympatický a nesmělý učitel Cyril (Jiří Mádl) se obává svých lechtivých představ o studentkách. Neomalený erotoman a notorický záletník Eda (Milan Šteindler) si stále dokazuje svoji mužnost. Mladý ajťák Martin (Martin Leták) se prezentuje jako velký milovník, ale jeho vystupování budí spíše rozpaky. Postarší scenárista Přemek (Bolek Polívka) by se rád ubránil svodům své dlouholeté múzy, zatímco vyhořelý rocker Gigi (Zdeněk Žák) už má to nejlepší očividně dávno za sebou… Nebo ne? Sezení výstředních účastníků probíhají pod taktovkou atraktivní, ale nepříliš zkušené psycholožky Lindy (Kristýna Hrušínská), které se terapie brzy vymkne z rukou. Otěže přebírají samotní „klienti“, setkání nabírají nečekaný spád a rozjíždí se svižná mozaika neuvěřitelných příběhů. Komedie o lásce a jejích podobách a o tom, že nikdy není pozdě pokusit se něco napravit. (Magic Box)

NinetyOne

Další z řady totálně opominutelných a zbytečných českých "komedií". Já se ale nesmál. Hvězdné obsazení mě naprosto zmátlo a jednu hvězdu dávám jen za to, že tam není Langmajer nebo Polívková. Doufám, že aspoň divadelní předloha byla vtipnější. Přitom se jedná o tak snadné téma a šlo takový film podojit úplně na maximum. ()

Jindra_S

Další "česká komedie" - a tím je řešeno vše. Přehrávané scénky, podivné dialogy, uměle vystavěné vtipy. Takové cvičení z FAMu. Jedna hvězda za to, že jsem se dodíval až do konce. ()

Marrakech86

Musím uznat, že jsem se docela bavil a velmi mě překvapila i dějová linka, závěr byl sice trošku horší a čekal jsem lehce něco jiného, ale docela jsem se zasmál. ()

Mylan_ek

Film není špatný dějové linie jsou propojeny prostě příběh... Všechno funguje,je to zase něco nového tak proč ne... Akorát kvůli pár možná zbytečným scénám navíc ubírám 1 hvězdičku. ()

-krusty-

Tuzemská kinematografie je beznadějně u naprostého dna. Definitivně. ODPAD nedávám jen proto, že jsem to prostě neviděl celé po závěrečné titulky. Dno. Dno. Dno. ()

Khotzilla

Komedie? A proč v tom není aspoň nějaký humor? Přirozený je tu jen Polívka, který ostatní dost herecky převyšuje, a to ačkoli tu moc nemá co hrát. Zklamání je to hlavně u Mádla. Skvělá je Vagnerová, která tu předvádí úžasně nesnesitelnou bytost. Čekal jsem nenáročnou oddychovku, ale tady se spíš někdo zjevně snažil o vztahovou psychologii. Koukat se na to dá spíš jako na přehlídku bizarností s trapnosti. Od prkenných dialogů, přes všechna myslitelná sexistická klišé, až po "psychologii" na WC. Jinak chápu, že na tom tématu se asi dala postavit komerčně úspěšná divadelní hra, ale ve filmu to moc nefunguje... PS - chudáci psychologové, jestli je opravdu většina jedinců vnímá jako režisér... ()