Režie:
Max MillerKamera:
Dan AdlersteinHudba:
Thomas ArmstrongHrají:
Mark Samual Bonanno, Broden Kelly, Zachary Ruane, Tipper Newton, Karan Soni, Antony Starr, Kristen Schaal, Scott Aukerman, Robert Broski, Ed Helms, Mary Sohn (více)VOD (1)
Epizody(6)
-
Spolubydlící (E01)
-
Poklad (E02)
-
Lympiáda (E03)
-
Randění (E04)
-
Noční akce (E05)
-
Slavnostní večeře (E06)
Obsahy(1)
Komediální trio zvané Aunty Donna předvádí svůj absurdní a praštěný smysl pro humor ve skečích a písních a jako spousta neobvyklých postav. (Netflix)
Hrají
Mark Samual Bonanno
Nejlepší seriály:
Aunty Donna: Zábavný dům (2020) (seriál)
The Wizards of Aus (2016) (seriál)
Broden Kelly
Nejlepší seriály:
Aunty Donna: Zábavný dům (2020) (seriál)
The Wizards of Aus (2016) (seriál)
Zachary Ruane
Nejlepší seriály:
Aunty Donna: Zábavný dům (2020) (seriál)
Tipper Newton
USA
Nejlepší seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Aunty Donna: Zábavný dům (2020) (seriál)
Love (2016) (seriál)
Karan Soni
Indie
Nejlepší seriály:
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Silicon Valley (2014) (seriál)
Bite Me (2010) (seriál)
Antony Starr
Nový Zéland
Nejlepší seriály:
Banda (2019) (seriál)
Banshee (2013) (seriál)
American Gothic (2016) (seriál)
Kristen Schaal
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
The Big Fat Quiz of Everything (2016) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Scott Aukerman
USA
Nejlepší seriály:
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Larry, kroť se (2000) (seriál)
W/ Bob and David (2015) (seriál)
Robert Broski
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál) - herec, a.z.
Aunty Donna: Zábavný dům (2020) (seriál)
Hathawayovi a duchové (2013) (seriál)
Ed Helms
USA
Nejlepší seriály:
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Kancl (2005) (seriál)
Mary Sohn
Nejlepší seriály:
Larry, kroť se (2000) (seriál)
Nebe s.r.o. (2019) (seriál)
Aunty Donna: Zábavný dům (2020) (seriál)
'Weird Al' Yankovic
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Ronny Chieng
Malajsie
Nejlepší seriály:
Aunty Donna: Zábavný dům (2020) (seriál)
Young Rock (2021) (seriál)
Awkwafina Is Nora from Queens (2020) (seriál)
Danny Jolles
Nejlepší seriály:
Ted (2024) (seriál)
Ramy (2019) (seriál)
Aunty Donna: Zábavný dům (2020) (seriál)
Jack Quaid
USA
Nejlepší seriály:
Best of the Worst (2013) (seriál)
Banda (2019) (seriál)
Vinyl (2016) (seriál)
Kia Stevens
USA
Nejlepší seriály:
GLOW: Nádherné ženy wrestlingu (2017) (seriál)
Aunty Donna: Zábavný dům (2020) (seriál)
Zachary Webber
USA
Nejlepší seriály:
Aunty Donna: Zábavný dům (2020) (seriál)
Natalie Palamides
Nejlepší seriály:
Star proti silám zla (2015) (seriál)
K.O. OK! Prostě koukej (2017) (seriál)
Aunty Donna: Zábavný dům (2020) (seriál)
Martha Kelly
USA
Nejlepší seriály:
Co děláme v temnotách (2019) (seriál)
Euforie (2019) (seriál)
Stále v kurzu (2021) (seriál)
Tawny Newsome
USA
Nejlepší seriály:
Chicago Fire (2012) (seriál)
Star Trek: Podivné nové světy (2022) (seriál)
Big Mouth (2017) (seriál)