Príbeh o krásnom, dobrosrdečnom, ale chudobnom dievčati, predavačke kvetín Rosalinde, ktorá túži po láske. Stane sa zázrak a zamiluje sa do nej veľmi bohatý mladý muž Fernando José. Rosalinda sa spočiatku jeho láske bráni, no nakoniec podľahne. Ich láska je vystavovaná mnohým príkoriam, prejde mnohými skúškami, aby nakoniec obaja zistili, že jeden bez druhého nemôžu žiť... (TV Doma)

IllIlIlIIl odpad!

Ubohá, bohužel trapná, prostoduchá, čitelná a naivní telenovela. Co více dodávat? To jedno ,,kouzelné,, slovíčko hovoří za vše - telenovela! ()

K.I.N.G.

Nejzápornější postava ze všech je tu stejně Soledad, to mi nikdo nevymluví. Největší čarodějnice, která ještě nikdy neporadila nikomu nic dobrého a je příčinou všech trápení a utrpení kladných postav :-D. Taková Valeria se může jít schovat. Prcalinda je úplně debilní a na hlavu postavená telenovela, ale celkem sledovatelná. ()

Rosalinda

Jedna hvězdička za Thalíu. Mám ji ráda jako zpěvačku. A navíc je to první telenovela, kterou jsem kdy viděla. Na to, že je to telenovela mexická, tak je to ještě slušné, protože ti co dokáží vyprodukovat za skvosty (narozdíl od Argentinců, kteří se neberou v tomto případě tak vážně, naopak), to jednomu sem tam zůstane rozum stát. ()

L_O_U_S

Musím tu hvězdičku udělit, páč jsem Rosalindu sledoval, i když to byla samozřejmě volovina, ale ve srovnání s jinými (JSI MŮJ ŽIVOT, MÁ TLUSTÁ VALENTÝNA) je tohle skvost. Nejlepší byla asi scéna, ve které zdrcená rodina lamentovala nad tím, že Rosalindě zbyla po bouračce na tváři jizva, kterou ji poté velmi snadno odstranili. To vše za doprovodu úžasně dramatické smyčcové hudby. (227.) ()

Trevor

Ďalšia z plejády telenoviel, ktoré som aspoň okrajovo vnímal a jednu hviezdičku dávam zato, že sa herci dokázali tváriť vážne a zato, že sa našli ľudia, ktorý to dokázali pozerať. ()

Plangi

Ale no ták...tehdy byly prázdniny. Já byl u babi a nebylo lautr nic na práci. S Rosalindou ty podvečery utíkaly rychleji:-) ()

sir-dave

Spolu s Esmeraldou a Ošklivkou Betty to patřilo ještě mezi mé oblíbené jako výplň volného času. Thálie krásná, příběh ucházející a v rámci těch telenovel, které se potom začali vynořovat jako houby po dešti, je to stále vyšší nadprůměr. ()

haushinkaa odpad!

Dokonalá kravina... Slovo "kravina" nevystihuje moje znechucení, ale nechci být vulgární, i když tahle pipka si to zaslouží... ()

pinguinka odpad!

Dovolím si v komentáři rebus: Je to tradiční, s prominutím, TELE-*ov-NO-VEL'A. Co mě ale v jednom dílu fascinovalo, byly některé výroky -> pouze v tomto seriálu uslyšíte "Jsem čistější než zástěra pradleny." nebo, teď se připravte, lahůdku: "Upadla ti dcera!" Na to prostě nelze zapomenout! =oD ()