Príbeh o krásnom, dobrosrdečnom, ale chudobnom dievčati, predavačke kvetín Rosalinde, ktorá túži po láske. Stane sa zázrak a zamiluje sa do nej veľmi bohatý mladý muž Fernando José. Rosalinda sa spočiatku jeho láske bráni, no nakoniec podľahne. Ich láska je vystavovaná mnohým príkoriam, prejde mnohými skúškami, aby nakoniec obaja zistili, že jeden bez druhého nemôžu žiť... (TV Doma)

made1

Tenhle seriál jako takový nestojí sice opravdu za nic, ale obsadit do role Rosalindy někoho, kdo alespoň opravdu umí zpívat, to si alespoň jeden bodík zaslouží. ()

borec999 odpad!

Jedna vec je vždy istá. Telenovely skončia u mňa vždy odpadom. S istotou ide o môj najneobľúbenejší a na sledovanie pre mňa neznesiteľný žáner. 0% ()

1860 odpad!

Ať už je to Rosalinda, Kassandra, Manuela, Kachorra, Betty nebo Esmeralda, pořád je to o tom samém.. Příběhy, zápletky, osudy postav se opakují, a vždycky se něco pořádného stane jednou za dvacet dílů.. nikdy jsem nedokoukal tyto seriály do konce, protože to prostě nešlo, ale vydržel jsem tolik dílů, abych to mohl shodit a varovat ostatní.. ()

zbysik

Proste sem to sledoval a myslete si o me co chcete. Ono je strasne jednoduchy davat odpad, ale videli ste alespon nekolik dilu? ()

Paity odpad!

Nebudeme si nic nalhávat. Producentům takové blbosti stačí, když seriál uspěje na jejich mexickém mnohamilionovém trhu a pak si ho třeba pustí i pár lidí v USA. Na nás i našem vkusu jim skutečně nesejde. ()

Socom

Podľa môjho názoru jedna z tých ako tak stráviteľných i keď určite ťažko stráviteľných telenoviel. Je zbytočné tu niečo rozpisovať, všetky telenovely sú na jedno kopyto. Jedna hviezdička pre ako také herecké obsadenie,čo sa šarmantnej Rosalindy týka, inak dej, príbeh a všetko presne to isté ako 20 telenoviel pred a 20 za. 2/10 ()

piranha odpad!

Díos mío... kdo dělal ty dialogy? Být autorem, tak se k tomu radši nehlásím. Nejen že takhle nikdo normální nemluví, ale dokonce ta nápadnost snahy o nastínění děje přímou řečí je tak za uši tahající, že se v trapnosti přímo utápím, a to jsem viděla jen první díl. Do dokonalosti vše přivádí herci, kteří předvádějí něco jako loutkové divadlo pro osazence ústavu pro choromyslné, kteří potřebují náležitou dávku polopatičnosti, aby každou emoci a charakter postavy pochopili. Absurdita tohoto veledíla se i přes veškerou snahu nedá dost dobře okomentovat. Bože můj, do čehos to duši (a prachy) vrazil! Kde by mohli Mexičané být, kdyby nefinancovali takové projekty... ()