McLeodovy dcery (TV seriál)

• Austrálie

McLeod's Daughters

McLeodove dcéry

Austrálie, 2001, 224x45 min

Rachael Carpani, Lisa Chappell, Bridie Carter, Simmone Mackinnon, Brett Tucker, Aaron Jeffery, Michala Banas, Sonia Todd, Doris Younane, Myles Pollard, John Jarratt, Jessica Napier, Dustin Clare, Rodger Corser, Marshall Napier, Catherine Wilkin, Rachael Taylor, Luke Ford, Andy Whitfield, Craig Smith, Grant Bowler, Anna Torv, Kieran Darcy-Smith, Jay Laga'aia, Anita Hegh, Xavier Samuel, Richard Wilson, Liam Hemsworth, Daniel Feuerriegel, Brooke Harmon, Henry Nixon, David Bowers, Paul Hodge, Matt Passmore, Chris Haywood, Tasma Walton, Sandy Winton, Luke Arnold, Murray Bartlett, Ian Bliss, Zoe Naylor, Chloe Gardner, Todd Lasance, Chelsea Bruland, Sullivan Stapleton, Ben Milliken, Paul Gleeson, Alexandra Davies, Jonny Pasvolsky, Michelle Langstone, Josh Helman, Toby Schmitz, Andy McPhee, Melanie Camp, Alycia Debnam-Carey, Radek Jonak, Fletcher Humphrys, Charlie Clausen, Abi Tucker, Gillian Alexy, Basia A'Hern, Ben Mortley, Greta Leslie Allen, Ruth Hessey, Steve Greig, Richard Sutherland, Luke Jacobz, John Schwarz, Belinda Bromilow, Jonathan Patrick Moore, Josef Ber, Frank Cwiertniak, Peter Cousens, Damien Garvey, Christopher Morris, Saxon Cordeaux, Carmel Johnson, Amy Schapel, Daniel Whyte, Glenda Linscott, Syd Brisbane, Robert Coleby, Nikki Coghill, David Hoflin, Wil Traval, Geneviève Picot, Nic Bishop, Peter Hardy, Ben Ainsworth, Andreas Sobik, Gabriella Maselli, Jeff Gannon
  • Kryton

TV nabízí denně nudné seriály a tohle je právě jeden z nich.(21.9.2008)

• Werichowka

...krásné Australanky honí krávy, koně a když máte štěstí na díl, tak pro změnu něco honí je... ale hlubší obsah toho všeho mi nějak uniká...(2.5.2010)

Opět trošku vybočím z davu, ale já mám tento seriál rád. Příjemná oddychovka na všední odpoledne a momentálně jediný seriál,který se snažím sledovat. Zasazený do příjemného prostředí s koukatelným hereckým obsazením. Jasně..vše už je to několikrát viděné v jiných seriálech např. Dallas (i když toto po australsku)- svatby,rozchody,umrtí,narození,příchody,odchody..Ale, jak jsem řekl, mně se to prostě líbí..A to jsem začal, až třetí sérií..(26.5.2008)

• - Lisa Chappell, která v prvních třech řadách ztvárnila postavu Claire McLeodové, odešla ze seriálu v roce 2003, aby se mohla věnovat dalšímu rozvíjení své herecké a pěvecké kariéry. Její první deska nazvaná "When Then Is Now" vyšla v květnu roku 2006. (deepspace101)

• - Seriál vznikal na místě bývalé farmy blízko města Adelaide v Jižní Austrálii. Interiérové scény z Drovers Run byly natáčeny v původním 150 let starém domě. (deepspace101)