Reklama

Reklama

Taylor Lautner

Taylor Lautner

nar. 11.02.1992 (32 let)
Grand Rapids, Michigan, USA

Diskuze

Vladiska

Vladiska (hodnocení, recenze)

Chtěla jsem se tady zeptat, jestli někdo nechce jeho plakáty... ale koukám, že tady se to hemží nefagtivama....

slatkac

slatkac (hodnocení, recenze)

opovaž se hrát v Goliathi a já ti přísahám že se nedožiješ prvního sexu

Rover

Rover (hodnocení, recenze)

já bych to shrnul, pro holky a buzny je prostě šukézní, nemálo

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Leny27

Leny27 (hodnocení, recenze)

Sagara: jéé promiň, tvoji dřívější odpověď jsem přehlédla:)

Sagara

Sagara (hodnocení, recenze)

Ja ti nestacim? :) Ja Taylora zeriem, a vobec nie z objektivnych dovodov :)

Desperado

Desperado (hodnocení, recenze)

Príšerný (ne)herec (možno v reále fajn kluk). Nechápem, ako si ho môže niekto zastávať len preto, že vyzerá lepšie ako bežný priemer. S jeho výrazovými schopnosťami by zabil nielen jeho filmy ale aj samotného Wooda. Ale je to produkt násťročných zasnených dievčat, ktoré sa v živote nikdy nevrátia na Zem :D

Leny27

Leny27 (hodnocení, recenze)

DJ Obelix: jen 17 %?? Tak to ti asi budu muset věřit....:)) Ode mě kritiku Dakoty nečekej, ta je mi naprosto ukradená:))

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Leny27: Nejde mi o herecké výkony, ale o tu příšernou otravnost. Ano, už samotný film by děsný, ale každý scéna s Lautnerem byla jako hřebíček do rakve. Tak neuvěřitelně nesympatického dětského herce jsem neviděl od dob mladé Dakoty Fanning (ano, očekávám, že se na mě strhne vlna kritiky), ale ta z toho narozdíl od Lautnera vyrostla a naučila se hrát...

Sagara

Sagara (hodnocení, recenze)

DJ OB. A ja ho praveze od zralocaka a lavovky zeriem. Moj najviac GP film a moj najviac GP herec.

Leny27

Leny27 (hodnocení, recenze)

DJ Obelix: OMG, o tom jsem v životě neslyšela?? Teď na to koukám a vidím, že je to pro děti...v takových rolích se většinou neaspiruje na Oscara:-p

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Leny27: Na Lautnera mám averzi právě od Žraločáka a Lávovky. To nemá s Twilightem nic společného...

Leny27

Leny27 (hodnocení, recenze)

Campbell: :)) já tomu zase říkám láskyplný pohledy:)) tomu prostě nemůžeš rozumnět už jen z toho důvodu, že jseš kluk:) a taylor nemůže zavřít pusu, protože má strašně velký zuby:) za to chudák nemůže;)

Campbell

Campbell (hodnocení, recenze)

za prvé není pravda že nemám rád všechny, snad jen hlavní trojici. Nemám rád jejich způsob hraní("hele já budu 10 minut koukat uhrančivím a přiblbím pohledem na tebe a ty pak na mě"). Dále nemám rád šampony co si holej jak hrudník tak nohy. Navíc Lautner je tak neuvěřitelně nesympatickej že to snad ani není možný, navíc v každým filmu má pootevřenou držku jako kdyby ji neuměl zavřít.

Leny27

Leny27 (hodnocení, recenze)

Campbell: pokud to bude konstruktivní kritika, poslouchám;) v opačném případě se ani nenamáhej...

Leny27

Leny27 (hodnocení, recenze)

otázka do placu, proč jste všichni tak zaujatí proti Twilight hercům?

Leny27

Leny27 (hodnocení, recenze)

Campbell: :)))) takhle jsem se už dlouho nezasmála člověče:)))

Campbell

Campbell (hodnocení, recenze)

Leny27: Tak to raději nechod na profil Pattinsona tam jsem ho nazval bezcharakterním šulinem.

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

slatkac: Podívej se ještě na Žraločáka a Lávovku - to už pak klesne až na úplnou nulu :-)

Leny27

Leny27 (hodnocení, recenze)

slatkac: ejhe, ono se s tebou dá normálně mluvit? to jsou mi věci:) naprosto souhlasím s tím, jak jsi to takhle napsal...

na příspěvěk reagoval Neji1453

slatkac

slatkac (hodnocení, recenze)

Leny27:  ok, napíšu to jinak - dokud neuvidím film kde podal dobrý výkon, tak pro mě není dobrý herec....zatím to má u mě tak na 15% ale asi to bude tím že jsem ho viděl jen ve Stmívání což není bůhvíjak kvalitní film

Leny27

Leny27 (hodnocení, recenze)

slatkac: můžeš přece napsat, co si myslíš, ale slušně a podložit to nějakými argumenty...btw- taky si nemyslím, že je kdoví jaký herec, ale nemám potřebu ho tady shazovat...

slatkac

slatkac (hodnocení, recenze)

Leny27:  hulvátem?? to mám k němu jako napsat  "je ůplně boží, mocinky ho miluju????"

Leny27

Leny27 (hodnocení, recenze)

slatkac: oukej, vzdávám se...s hulvátem se člověk nedomluví...

Související novinky

Sandler se přesouvá na internet

Sandler se přesouvá na internet

17.02.2015

Když Adam Sandler přiznal, že akorát bere kamarády na exotické výlety a jen tak mimochodem u toho točí filmy, začala jeho kariéra trochu stagnovat. O slavného komika nicméně mají zájem na Netflixu,… (více)

Lautner a Rock: Dávid vs. Goliáš?

Lautner a Rock: Dávid vs. Goliáš?

01.09.2011

O projektu Goliath, který promění známý biblický příběh v historicko-dobrodružný epos, jsme už psali. Film, který má pro společnost Relativity Media režírovat Scott Derrickson, začíná nabírat… (více)

Postradatelní drtí kosti v Číně

Postradatelní drtí kosti v Číně

27.08.2011

Natáčení The Expendables 2 začne 19. září v Nu Boyana Studios v Bulharsku. Zdá se ale, že štáb si odskočí na několik dní i do Číny. Produkce totiž vyjednává s čínským distributorem, což znamená i… (více)

Hollywood už si nechce hrát?

Hollywood už si nechce hrát?

06.08.2011

Hračkářský kolos Hasbro se snaží po Transformers, G.I. Joe či blížícím se akčním sci-fi na motivy hry Battleship (nedávno se představilo v první ukázce) protlačit na plátna kin i další své produkty.… (více)

Kolik loni vydělávali hollywoodští pracháči?

Kolik loni vydělávali hollywoodští pracháči?

04.02.2011

Magazín Vanity Fair sestavil žebříček 40 nejlépe vydělávajících amerických filmových tvůrců a herců za rok 2010. Nikoho asi nepřekvapí, že absolutním šéfem je James Cameron, který si na účet připsal… (více)

Herec

Host

Související novinky

Sandler se přesouvá na internet

Sandler se přesouvá na internet

17.02.2015

Když Adam Sandler přiznal, že akorát bere kamarády na exotické výlety a jen tak mimochodem u toho točí filmy, začala jeho kariéra trochu stagnovat. O slavného komika nicméně mají zájem na Netflixu,… (více)

Lautner a Rock: Dávid vs. Goliáš?

Lautner a Rock: Dávid vs. Goliáš?

01.09.2011

O projektu Goliath, který promění známý biblický příběh v historicko-dobrodružný epos, jsme už psali. Film, který má pro společnost Relativity Media režírovat Scott Derrickson, začíná nabírat… (více)

Postradatelní drtí kosti v Číně

Postradatelní drtí kosti v Číně

27.08.2011

Natáčení The Expendables 2 začne 19. září v Nu Boyana Studios v Bulharsku. Zdá se ale, že štáb si odskočí na několik dní i do Číny. Produkce totiž vyjednává s čínským distributorem, což znamená i… (více)

Hollywood už si nechce hrát?

Hollywood už si nechce hrát?

06.08.2011

Hračkářský kolos Hasbro se snaží po Transformers, G.I. Joe či blížícím se akčním sci-fi na motivy hry Battleship (nedávno se představilo v první ukázce) protlačit na plátna kin i další své produkty.… (více)

Kolik loni vydělávali hollywoodští pracháči?

Kolik loni vydělávali hollywoodští pracháči?

04.02.2011

Magazín Vanity Fair sestavil žebříček 40 nejlépe vydělávajících amerických filmových tvůrců a herců za rok 2010. Nikoho asi nepřekvapí, že absolutním šéfem je James Cameron, který si na účet připsal… (více)

Reklama

Reklama