Číslo 9 (2009)

Výborný animák s průměrným scénářem, ovšem skvělými akčními scénami, jež film neskutečně táhnou dopředu. Hlasové obsazení je skvělé a celý film je vlastně dobře plynoucí adrenalinová jízda s odpovídací délkou. 8/10

Gigantický (2008)

Moc dobré a velmi příjemné. Jediné co mi trošku uniklo je role Zacha Galifianakise coby houmlese. Jeho roli jsem úspěšně nepochopil. 8/10

Bruno (2009)

Pár výborných momentů nedokáže vystrnadit Bruna z vod průměru. 6/10

Sólista (2009)

Příjemné, lidské, brilantně odehrané, přesně zrežírované. Dohromady? Výborné. Tento koncert si určitě vychutnám znovu.

Veřejní nepřátelé (2009)

Tak napínavá a poctivá gansterka, že vám těch téměř dvě a půl hodiny uteče jako voda. P.S. Bale byl poměrně překvapivě nejlepší z hlavní trojice. P.P.S. Konec je (jak je u Manna zvykem) ultra stylový.

Ve jménu krále (2007)

Naštěstí se Boll vyšvihl alespon v bitkách, které jsou docela dobré a Jason Statham je stále cool, ale jinak vše ostatní je naprosto příšerné v čele s ÚDĚSNOU hudbou.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

První půlhodina katastrofální, všechno přehnaně infantilní, akce v Šanghaji nepřehledná. Potom se to, ale raketovym tempem zlepší. Turturrovi hlášky, dobrej Shiův sidekick, přehledná akce a kdyby nebylo zbytečně patetické poslední 15minutovky bylo by to dobré. Takhle je to jenom průměrné a velmi podobné jedničce 6/10.

Kámoš k pohledání (2009)

Velmi příjemná komedie, která sice není třeskutě vtipná, ovšem po humorné stránce minimálně uspokojující. Segel je frajer, Rudd nápodobně. 8/10

Jménem krále (2009)

Hodně podprůměrná historická detektivka s příšernými interiéry a chaotickou závěrečnou bitkou.

Pařba ve Vegas (2009)

Takhle jsem se u komedie už HODNĚ dlouho nenasmál. Svěží komedie s neokoukanými herci má trochu od každého druhu humoru a mě osobně nenechala ani nadechnout. Na poprvé za 90%, uvidíme co bude dál... UPDATE - Na podruhé ještě lepší