Očista: Anarchie (2014)

Takhle by vypadal svět, kde by všichni ti magoři z extrémistických levicových organizací opravdu zrušili stát a policii - takhle vypadá totální anarchie. Ale ke snímku: tenhle film je šílená jízda v tom nejlepším slova smyslu. Chtěl jsem dát 4*, ale vzhledem k tomu, že to celý den nemůžu dostat z hlavy (taky v tom nejlepším slova smyslu), dávám 5*.

Sucker Punch (2011)

Tak tohle je opravdu skvělá fantasy krvavá a temná pohádka pro dospělé. Musím si sehnat tu režisérskou verzi.

Zlo nikdy nespí (2016)

Zlo nikdy nespí? Jakže? Která marketingová špína ten název překládala?! Ale odhlédnu-li od názvu, je to pěkný, místy dojemný a místy strašidelný film.

Světová válka Z (2013)

Kontrolní otázka - máte tušení, jak zachránit svět, co uděláte? A) Nikomu nic neřeknu a pujdu to vyzkoušet na sobě. B) Protože mám satelitní telefon, řeknu to nadřízenému na druhé straně pro případ, že se mi něco stane. .....chvilka na přemýšlení.....a pokud jste odpověděli A), jste na tento film správně naladěni.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Nejlepší seriál, který jsem za posledních x-let viděl. Promyšlený, chytrý, úžasní herci. Skvěle střídá dramatické a "humorné" pasáže, řekl bych bohatý a různorodý jako život sám. Jenom kvůli tomuhle se vyplatí si ten Netflix zaplatit.

Slídil (2014)

Objektivně průměrný film, ale díky mým subjektivním antipatiím k hlavnímu hrdinovi snižuji své hodnocení o 1 *

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Tak trochu zklamání, potenciál byl úplně jinde, ale pořád o třídu před transformers. Efekty skvělé, hudba skvělá.

Ex Machina (2014)

Pro mě spolu s Jupiter Vychází nejlepší SF filmy roku 2015. Musí to být výborný film, v kině jsem byl s lidmi, které SF spíš odrazuje a všem se to líbilo.

Hořící moře (2007) (TV film)

Zajímavý dokument, ukazuje válku o Falklandy z pohledu jediné lodě.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Co tohle melo být? I jako opáčko původních epizod to není dobrý film, a kyž se podívám, na co to navazuje, tak je to mizerný film. Zběhnuvší stormtrooper? Holka, která nikdy neslyšela o síle a Jedyích bez jakéhokoli tréninku poráží hlavního modela, teda pardon, záporáka? A o tom náletu na planetu smrti ani nemluvím. Prostě: worst SW ever.