Men (2022)

Zhruba do poloviny hodně dobré.

Peacemaker (2022) (seriál)

Rozhodně příjemné překvapení a jedna velká hvězda navíc za urputnou propagaci glam metalu, poslední to inkarnaci skutečného rock and rollu. Hail! Hail! Hail!

Já, Claudius (1976) (seriál)

Livia: "Jestli brzy nepřestaneš škubat hlavou, tak ti ji uřežu a nabodnu na kůl." Claudius: "Děkuju, babičko."

Pistol (2022) (seriál)

Danny Boyle asi v poslední době studoval víc Stranger Things než historii rock 'n' rollu.

Černý telefon (2021)

Ve světě šíleně agresivních dětí, které ovládají karate, vystřelovací nože a balvany, a nic z toho neváhají při první příležitosti použít, můžete pěstovat jejich unášení jako adrenalinový sport. Což se vám samozřejmě nevyplatí.

Barry - Série 2 (2019) (série)

Kam se poděla ta létající zombie holčička z pátého dílu? Asi zmizela do jiné dimenze. Dobře, ale co měl znamenat ten poslední díl? Ten pátý byl aspoň zábavný, i když dělaný čistě na efekt, ale závěr osmého byl tak dementní (nebudu spoilerovat, ale až to uvidíte nebo pokud už jste viděli, zkuste se zamyslet nad tím, co se tam děje), ale tak dementní, že nemůžu dát druhé sérii jako celku více než dvě hvězdičky. (První dva díly jsou navíc nuda téměř k nepřežití.)

Poslední noc v Soho (2021)

Křížit psa s rohlíkem, a ještě blbě, není nikdy dobré.

Vlastní zbraň podmínkou (2012)

Jak už tady nebo jinde někdo napsal, tenhle film končí tam, kde příběhy o cestování časem obvykle začínají. Nečekejte žádné hard SF, je to taková milá romantická komedie s Aubrey Plaza, která je rozhodně zajímavá týpka a Markem Duplassem, jenž má u mě totální protekci už od dob, kdy kraloval v asi nejlevnějším horroru 21. století (Creep). Oni dva tuhle sympatickou, ale nijak převratnou podívanou nakonec vytáhnou těsně přes tři hvězdičky.

Rozpal mě, sakra (2011)

Komentáře se tady docela různí, já si to třeba pamatuju jako film o holce, co pořád onanuje. A jelikož jsem moc filmů s tak roztomilým (a dobře podaným) tématem předtím (ani potom) neviděl, musel jsem ho taky po zásluze ocenit.