Pařba ve Vegas (2009)

Taková trošku jiná komedie, než jsme z Ameriky většinou zvyklý, ale bohužel nedotažená. Možná, kdyby ten film byl vše, jen né komedie, asi by to mělo šťávu. Takhle pouze těžký průměr.

Deník nymfomanky (2008)

Citlivý příběh na způsob inteligentnější Rosamunde Pilchnerové. Jen aby to byl slaďák až do konce, měla se dát do kupy s tím vozíčkářem. Rozhodně jsem tolik nečekal.

Ten Největší (2007)

Pohodová večerní záležitost, něco mezi Deuce Biggalow a Shawshank Redeption. Ale pokud hledáte hlubší intelektuální zážitek a prožitek, tak toto není ta správná cesta.

G-FORCE (2009)

Z tohodle tématu už se prostě nic vytřískat nedá a ani tady se to nepovedlo. Žádné dobré hlášky, vtipy, žádné překvapivé zvraty, žádné zajímavé neokopírované akční scény. Nic co by mělo člověka donutit, aby za to zaplatil peníze v kině, a možná ani aby se na to za pět let podíval v TV Nova....

Obušku, z pytle ven! (1955)

Když se vysloví jméno Ladislav Pešek, tak si vždycky vybavím tuto skvělou pohádku s velice dobře udělanými triky. Akorát jsem nikdy neměl rád, jak Pešek namlsal svý děti, že budou mít spoustu jídla z jeho ubrousku a na co si vzpomenou a pak nebylo nic. Toho hostinského bych za to zmydlil ještě dvakrát tolik. A scéna s neviditelnou jitrnicí je taky dokonalá!

Noc na Karlštejně (1973)

Naivní muzikál, který však svým výskytem známých osobností nikdy neurazí. Těžko říci, co by ten film byl, nebýt toho kvanta známych českých popovích písní. Asi nic..

Vinnetou (1963)

Westerny jsem nikdy moc jako malý nemusel, ale Vinnetou a Vůni cibule jsem si vždycky rád skoukl :). To je prostě klasika "jednodušších" westernů pro malé i velké.

Občan Kane (1941)

Promiňte mi mojí troufalost vtisknout tomuto veledílu do dlaně pouze dvě hvězdičky, ale asi nejsem sto tento film zcela pochopit. První půlka filmu je tak strašně zmatená, že se to snad nedá hlouběji pobírat a ta druhá sice už je jaksi o něčem, ale to něco je jen průměrem. Možná je to kultovní snímek, ale já to v něm prostě nevidím. Nebo jsem jen čekal víc, fakt nevím.

Obvyklí podezřelí (1995)

Brilantním scénářem ověnčený filmek, ve kterém až do posledních vteřin nemáte tušení o co jde, a najednou si úplně všechno dáte dohromady. Bez Kevina Spaceyho by tenhle snímek podle mě nemohl vzniknout stejně jako Seven. Co nevidět si to pustím znovu!!!

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Záčátek spíš taková parodie na Prcičky. Konec zas parodie na Strážce vesmíru. když si transformeři přestali dávat ty zlý, tak se namontovaoli do kupy a vyhráli..... Celkově mi to příjde pouze jako laciná vykrádačka prvního dílu, který byl daleko daleko lepší. Ale dalo se to čekat