Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Šílená vizuální orgastická jízda od začátku do konce. Skvěle a vtipně zpracovaná předloha a jedno z největších překvapení roku.

Pravidla zasnoubení (2007) (seriál)

Vykrádá vše co jde, ale podává to novým, neohraným způsobem. Scénáristicky skvělé, režijně průměrné a herecky místy i podprůměrné. I přesto solidní zábava.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Parádní, velmi emotivní pilot skvěle navodil atmosféru celého seriálu a vymezil postapokalyptický svět plný walkerů. Ani bych nevěřil, že uběhlo 60 minut. Ani jedna nudná chvilka, herecké výkony excelentní. Darabont opět ukázal, proč má tady v žebříčku film na prvním místě. Těším se, jak se celý příběh vyvine.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Trocha zábavy, hororu, napětí a nostalgie dává dohromady krásně ucelený film, který završuje příběh. Snad.

Princ z Persie: Písky času (2010)

3 a půl. Slušná zábava, i když místy nepřehledná, pořád solidně řemeslná práce. Přikláním se ke třem hvězdám za místy nepovedené triky.

Poslední vládce větru (2010)

Za scénář bych nechal Shyamalana pověsit a jeho hlavu nabodnout na kůl pro výstrahu ostatním, protože to, co nám naservíroval za hnůj je neskutečné.

Expendables: Postradatelní (2010)

V tomhle případě na filmové kvality kašlu a rovnou říkám, že je to jízda plná úžasnosti od začátku do konce.

Z pekla (2001)

Pěkná atmosféra Londýna, ale proboha kdo už v první třetině filmu nevěděl jak to dopadne tak je tupan. Film si hraje na strašně tajemný případ, ale ve skutečnosti je až příliš průhledný. Tudíž se nekonalo překvapení, tudíž zklamání.

Počátek (2010)

Nekomprosmisně! Ze začátku jsem se hodně bál, že nebudu vědět o co go, ale postupem filmu se to vyjasnilo. Pořádně ostrej konec a ještě ostřejší konec. Sny, kicky, napětí, sníh, herci, přestřelky, hrátky s časem, no gravity, psychologie a přemýšlivá zápletka dává dohromady jasnou letošní jedničku a další Nolanův masterpiece.