12 let v řetězech (2013) odpad!

Bro, fucckt, woe, potřebuju Oskara, abych vytřel woko fšem běloušům, co mě žerou. Dám si nějaký kůůůlový náme, abi bilo fšem hned jasnačka, že su drsný jako šmirgl. Třeba Stýf MekKwín, fuckt, woe, drsný jak prasečí prdel, woe. A číhni, zmáknem biják wo negrech, woe, jako jak byli bitý, bro, strašně bitý. Daj nám hafo oskarů, stačí říct párkrát Diskriminace, Otrok a Negr, woe, na to ty buzny slyšej. Je to doma, woe, kémo, je to v oukeji. Oscar za efekty rozmlácené kůže, to ostatní je sračka roku. Pro mě je Oscarová smršť téhle kravině ekvivalentem Nobelovy ceny míru pro Obamu, Mandelu, Raťafáka a Evropskou unii. ..

Drive Angry (2011)

Další z řady filmů, kde HH (čti hlavní hrdina, ne hoohlavé hovado) dělá co může, aby vyhrál nad peklem. Osvícený divák ví, že je to nesmysl, peklo je náš svět a nad tím vyhrát nelze. Na rozdíl od blba na harley s kostěným ksichtem je tady Cage aspoń kultivovaně usazený za volant. Dokonce na kus filmu přišel o bulvu, takže poulil jen jednu:-))

Trust (2010) odpad!

z počátečních *** jsem se pěkně propadl až do odpadu, a to jsem tu sračku ani nedokoukal. Další důvod, proč každou vteřinu děkuju bohu, že nejsem v Americe, nejsem Američan a nejsem ženská. Holkám s mozkem v hlavě se omlouvám, ale ony to pochopí

Čtyři v tom (2013) (seriál) odpad!

Mám odpor k ženštinám se dvěma jmény, zvláště pokud jsou činné v kultůře nebo politice. Většinou jde o (ne)vylízané feminy, které radši než jednou s chlapem, třikrát s kaktusem. Dílo téhle dvoujmenné je typickou ukázkou současného trendu zahnojování mozku, který vládně našívaší ČT. V první sérii negr, v druhé lezba. V první se ještě drží kráva na řetězu, zato v druhé už jsme svědky porodu se všemi odpornostmi, které to přináší. Hnus

Maniak (2012)

V marasmu poslední doby jsem si tenhle kousek docela užil, i když jsem pořád čekal, že odněkud vyskočí Glum:-)) Halt jednou pytlík, navždy pytlík:-))

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Velmi kvalitní veřejnoprávní odpověď na komerční Kriminálku Anděl. Na rozdíl od nováckého seriálu jsou figury lidštější, případy ze života a hlavně tam nehraje Stropnický

Colette (2013)

propagandistický hnůj, který mě zvedal z gauče jako zkažený párek

Jako nikdy (2013)

Vlastně jsem to dokoukal jen proto, že mám rád filmy o malířích a mám rád Jirku Schmitzera. Nic jiného jsem na tom nenašel

Líbánky (2013)

Mimořádně trapný pokus hitmakera Hřebíka o severskou drsňárnu, který má jen jediné plus, a to krásnou scénu a velmi zajímavé interiéry. Tím to ovšem končí. Téma je vyčpělé a v dnešní době trapné, výkony slabé až ubohé. Kdybych si strčil do nosu pletací drát a hodinu s ním kvrdlal, užil bych si lepší zábavu a určitě bych nebyl tak nasrán ze ztráty času. UUD (úplně ujetý divák) ProfiDivak: přirovnávat tuhle sračku k Larsovým filmům vyžaduje opravdu velký výmaz mozku