Líbáš jako ďábel (2012) odpad!

Být jen o chlup citlivější, asi mi mozek teče ušima a z prdele mi lítaj papíroví čerti. Naštěstí jsem otrlý jak Džambulčin sosák, takže ustojím ledacos. Tahle hodnota z dílny velkobavičky, plná starých známých osvědčených oblud jako Eva Rok od roku hnusnější, Martha Navždy Kyselá prdel, Nela Huba na sto čůráků, Sandra Pořád stejný model a má oblíbená Tereza Mám slavný rodiče, ale sama jsem úplná píča, se dá sledovat jen po rázném posilnění. V mém případě to byl litr a půl mopru. Totálka

Báječná léta pod psa (1997)

Nesympatický spratek s otřesnou dikcí, který mi MV otrávil i bez čtení. Jinak jde o celkem vtipně pojatý obraz hnusné doby, kterou jsem prožíval též jako chlapeček, chlapec i hoch a jinoch

13. komnata (2006) (seriál)

Velmi osobně musím říct, že výběr litovaných je ukrutný. Sbírka zvadlých růží, havloidních trosek, kterým jejich osud minimálně přeju, tu a tam nějaký ten sociopat nebo ochlasta, paráda...Škoda, že nejsem sereblitka, docela bych se těšil na zavolání produkce:-DDD

Carrie (2013)

Další z řady new age idiot remake. Původní verze nejsou dost kůlové a noví MBA menažéři nějak musí plnit kvóty, halt jednou musí dojít i na kousky, na které b jim stud a soudnost neměl dovolit sahat. Je nová doba!!! Host vyhazuje číšníka!!! a zmrdi kurví ikony!!! Zaplbuch, Carrie je jen jedna a tahle sračka na tom nic nemění!

Nejhorší obavy (2002)

Nedávno zesnulý Tom Clancy se nemusí ošívat v hrobě, když to vidí. Ani já jsem se neošíval, i když už jsem viděl lepší filmy

Spoušť (2005)

hiphopující mexikáni v nátělníkách, tequila z litrovejch lahví a kopce různých drog, jedna z idylek dnešní Ameriky. A do toho bílí smradi, kteří jsou v pubertě a tak strašně se nudí...hnus. Jen za kozy AH dávám jednu*

Poprava (1998)

Drama / Romantický / Thriller, takže ve skutečnosti nuda/ sračky / kraviny.

Jak chutná smrt (1995)

Kdyby to nebylo tak strašně televizní a kdyby tam nehrál toporný Kukura a tehdy ještě trochu štíhlá a celkem ještě pohledná Christová, snad by se na to dalo i dívat.

Hořící keř (2013) (TV film)

Jak píše Verbal, všude prdel o dvou půlkách, jen u nás je k tomu i trojitá brada A k filmu? Nelíbil se mi. AH (zvláštní shoda:-)) je přeci jen Polka a ženská, takže trochu jinde. Příběh největšího českého tragidebila, který se upálí, protože chce vyburcovat národ vepřových brad a umaštěných zátylků, měl točit někdo jiný, třeba Troška