Surovost (2009)

Pitomé, trapné a pateticky stupidní. Jediná slušná scéna byla na samém konci

Přednosta stanice (1941)

Jeden ze tří nejlepších Burianových filmů, tzn. jedna z deseti nejlepších českých komedií

TRON: Legacy 3D (2010)

Zatím se mi to podařilo dvakrát načnout a dvakrát u toho usnout. Až se mi to jednou povede dočumět až do konce, možná své hodnocení změním

Šakal (1997)

Zdaleka ne tak dobré, jako původní zpracování, ale i tak vcelku koukatelná věc. Jsou tu sice námitky, že jde o kostýmovku s parukama a falešnými kníry, a oprávněné, ale když je to Akční / Thriller / Krimi / Dobrodružný s BW v hlavní roli, na nějaké mouchy nehledím:-))

Zelený sršeň (2011)

Má tak někdo kliku. Po fotrovi debilovi zdědí miliony, do cesty se mu připlete šikovný a vynalézavý Japonec, mistr kung fu, šmejdů okole je jako hrušek a navíc času fůra, když je jeden milionář...trochu moc náhod na takovou kravinu

Rudý škorpion (1988) odpad!

Jediná role Dolfíka Lundgrena, která stojí za zaznamenání, je němý Ivan Drago, to ostatní je shit a škvár

Hlava-ruce-srdce (2010)

Trochu přeexponovaná hříčka, ale na druhou stranu bylo vše činěno s dobrým úmyslem. Snad jen trochu méně hulení na straně tvůrců nebo více na straně mé k ještě lepšímu zažití by se šiklo:-))

Jak se peče štěstí (1981) (TV film)

Tehdy ještě krásná Eva Jakoubková, která špatně dopadla, Ivan Luťanský, který špatně dopadl, Karolina SLunéčková, která špatně dopadla, Jiří Císler, který špatně dopadl... trochu se to pečení nepovedlo...

Dirk Gently (2010) (seriál)

Knižní předloha mého oblíbeného Douglase Adamse sice zdaleka nedosahuje kvalit jeho nejslavnějšího díla, nicméně Dirk Gently se svou pátračskou erudicí může stavit po bok Sherlocka Holmese či Hercule Poirota, a svým postojem k povinnostem, zejména finančního rázu, připomene strýce Pepina. V tomhle filmu to ale nijak zvlášť nefunguje, obzvlášť silně mi vadilo ostentativní opomenutí monumentálního symbolu, totiž "ČÍHAJÍCÍ LEDNICE" Proto tento film řadím mezi špičky posraných příležitostí a zmrvených šancí, bohužel.