Pink Floyd - Delicate Sound of Thunder (1989) (koncert)

Pro mě jsou Pink Floyd především Roger Waters, takže po jeho odchodu už je to jen ten zbytek, který mu sebral jméno. Pokud znáte historii vyhození a soudů, dáte mi za pravdu, ale i tak je třeba říct, že rest of Floyds si vede docela dobře.

Daniel Landa - Bouře (2006) (koncert) odpad!

Cokoli s plešounem je megasračka, a tohle je megasraček koruna. Jo, a kdyby jste někdy v Uherském Hradišti potkali šprcku 11, čili Šukáše Blitkovského, neboli Lukáše Lipovského, kopněte ho s rozběhem do prdele. On už bude vědět, za co to bylo:-))

Zdrojový kód (2011)

Po delší době zase trochu zajímavé scifi, kde není kreténské UFO nebo nějaký pubertální blbeček, ke kterému vzhlíží jeban Lukáš Lipovský, všech zasranů hulibrk, který se navlíkne do pyžama a začne lítat po městě, jako by si do prdele vsunul chilli papriku.

O češtině (2005) (pořad)

Když si tak občas, přiznávám že ve chvílích nesoustředěného těkání ducha, pročítám místní komenty místních psychorotschildů, říkám si s kyselým úšklebkem, jestli nejsem nakonec debil já, když umím napsat větu bez chyb? Jak píše Anděl, kdyby si odpustili to trapné komično a rádobyzábavno, a možná kdyby vyměnili celý tým: teplouška Aleška a trapné duo "herců", možná by to nebylo tak třeskutě zábavné, ale bavilo by mě to mnohem víc. I proto, že tam občas bývá Markéta:-)

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Neuvěřitelné peklo, které je tu a tam korunováno nějakým mimořádným zjevem z řad nejstrašnějších kreatur. Nejvíc mě na tom, krom neuvěřitelného množství variací na hovězí polévku a kuře s broskví, baví povinná zábava, kterou musí hostitel zabavit hosty. Nejlepší byl asi amatérský režisér, který s hovady točil film na handycam a tvářil se u toho jako Pišta z Hrací hory:-)) Odpad dávám za neskutečně odporný výkon Vydry s Bouškovou, které nemám rád a tady je nesnáším. Hýk wow

O Janovi a podivuhodném příteli (1990) (TV film)

Nejvíc filmu, který by snad byl i výborný, ublížilo televizní určení pro Německo. Podivné mezinárodní obsazení, nepříliš věrohodné postsynchrony, absence kvalitních triků, sečteno a podtrženo bída a bída.

Séraphine (2008)

Mám rád filmy o malířích a malování, takže OK, navíc mě při sledování napadlo pár parádních nápadů, takže OK na druhou.

Partička (2011) (pořad)

Na začátku mě to připadalo strašlivý, ale postupně jsem tomu přišel na chuť. Improvizace jsou leckdy dost povedené, leckdy dost trapné a leckdy odhalí hloupost účinkujících. Třeba když Táňa Wilhelmová tvrdila, že inkoust se píše s Y. Trochu šok

Máš minutu! (2011) (pořad) odpad!

Tak neuvěřitelný hnůj, že i psát o něm smrdí

Třetí vlna zločinu (2003)

TV krimi s úplně debilními herci a nevěrohodnou zápletkou. To už spíš uvěřím tomu, že německá dálniční policie smí rozflákat jedno porsche denně a řeší případy z celéhospektra kriminality, od nedání znamení o změně směru jízdy až po pašovaní drog a kurev z Ruska, než co se mi snažili nabulíkovat tady. Nebo si tu v té naší kotlince žijeme jak v jiném světě a o tom, že v Háágu smahnou šéfa Europolu jako prase a nikomu to neva, nemáme ani ánung. Zlatý Čechy, říkám dojatě, u nás se vraždí Mrázci