Východní přísliby (2007)

Mafiánske filmy asi nikdy nevýjdu z módy. Tento je jeden z tých lepších.

Derren Brown: The Heist (2006) (pořad)

Skvelý Derren Brown. V tomto programe si vyberie skupinu ludí pracujúcich in middle and high management a snaží sa ich prinútiť, aby vykradli banku. Ak ste zvedavý ako to dopadlo, tak si to určite pozrite. Najviac ma ale šokoval Milgramov experiment.

Ukrutně šťastni (2008)

V prvom rade mi to pripomína Jednotku príliš rýchleho nasadenia so Simonom Peggoma Nickom Frostom. Z tohto filmu bola najlepšia scéna ako spolu chlastali Robert a Jorgen. "Ešte dve pivá !" :-)

G-FORCE (2009)

Priemerná komédia s animovanými zvieratkami pre najmenších. Pozerať to dvakrát = strata času.

Příšerky z podkroví (2009)

Priemerna rodinna komedia, na ktorej bol najzabavnejsi jej trailer. V jeho dvoch minutach sa objavili asi vsetky vtipne sceny, ktore film obsahuje. 50% viac nie.

Láska nebeská (2003)

Cez Vianoce sa stáva najviac samovrážd, možno práve aj kvoli tomuto filmu :-) Hugh Grant ako britský premiér a Billy Bob Thornton ako americký prezident, are you seriously? Kamoška mi píše: "To je film pro holky :D". Rozmyslel som si to, tento film je fakt skvelý. Toľko pozitívnej energie z jednoho filmu som ešte nevidel vyžarovať. Vianoce sa blížia, viem, čo budem pozerať. Doporučujem všetkým, ktorí Lásku nebeskú ešte nevideli. Love is really all around.

Závrať (1958)

Geniálny Hitchcock, ale tento film by som postavil až za Okno do dvora. Predsa len Grace Kelly sa nemože nikto vyrovnať.

Halloweenská noc (2007)

Najlepší Halloweensky horor za posledných 30 rokov to určite nebol. 4 príbehy odohrávajúce sa v jednom malom mestečku počas Halloweenskej noci, ktoré ani nie sú desivé. Som zvedavý za ako dlho bude Halloween v americkom štýle importovaný k nám (podobne ako sa to stalo s Valentínom).

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Popcornová zábava. Jednička sa mi páčila viac asi preto, že to bolo niečo nové. Niečo čo tu ešte nebolo. Shiovi a Megan to spolu fakt sekne. Mohli by spolu natočiť ešte nejaký film... len nech to nie sú Transformers 3.

Hotel pro psy (2009)

Pes je zvláštny tvor - potí sa jazykom a smeje sa chvostom. Ak hľadáte logiku, tak si čítajte Platóna. Toto je rodinný film, nie dráma od Ingmara Bergmana. Inšpirujúce...