Žraločí tornádo 4 (2016) (TV film)

Nekutečnej nářez, po dlouhé době fakt podařená parodie, skoro na všechny kultovky. Star wars, star trek, Christine, čaroděj ze země OZ, pobřežní hlídka (potěšilo, nás nostalgiky :) ). Jedna hláška stíhá druhou, prostě jsem se bavil od začátku dokonce. A třešnička na dortu, Rajda Tara jako nahláškovaný Terminátor. Chci sní sólovku! :D Asylum tady dokazuje že zábavný film, se dá opravdu natočit i za pár babek. Pálím prostě plných 5.

Batman vs. Joker (2016)

Budu se opakovat, ale znovu se ptám, proč má DC lepší animáky, než hrané filmy? Joker v podání posledního jedyho je, ultra ultimátní. Jen škoda toho konce, jinak bych napálil 5.

Inferno (2016)

Nevím proč ale první film v téhle sérii nasadil laťku příliš vysoko a každý další, už je spíš jen slabým odvarem. Knížky jsem nečetl.

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015) odpad!

Tygři, vetřelci, pokémoni, smolíček teploušek, černý vopoce a pornoherečka Kathnis, konečně završily utahanou nudu. Slává, sláva, sláva, píčovina je za náma... Usnul jsem u toho jen dvakrát, tak tentokrát budu v hodnocení mírnější a odpad klikám zlehka. Opravdu lituji herce Woodyho Harrelsona a Julianne Moore, že se takové pýčoviny museli účastnit.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014) odpad!

2. hodiny potahovat sopel z jedné nosní dírky do druhé, je daleko zábavnější než tahle utahaná nudná sága oničem. Od odpadu to fakt nezachrání ani má oblíbená Julliane Moore.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

hungary mrdejs- vražedná nuda. Aneb podruhé to samé, ale více multikulturní, aby si na své přišli i gerontofilové.... z bídou slabá jedna, opět za pana Dřeváka a Honey Bunny, jinak tam není nic co by stálo za to hodnotit.

Hunger Games (2012)

pornoherečka Kathnis a parta nesympatických buzíků. Utahané nudné, nezajímavé. Jedna symbolická hvězda za Isabelle Fuhrman a pana Dřeváka. Ještě že si člověk může napravit chuť původní předlohou, Battle Royal. kde je ta vyvražďovačka krásně drsná, krvavá a bez romantických sraček okolo...

Instalatér z Tuchlovic (2016)

Sándokááán, Sáándokááán....spravil bojler držce a nezůstal sááám..... :D Docela povedená oddychovka, nic genitálního, ale při té hrůze co se unás poslední dobou točí, je tohle oskarovej snímek. Tož ty tři si to zaslouží.

Běženky a kapři (2016) (TV film)

na tohle jsem byl hodně natěšený, ale jak už to bývá tak velké zklamákování to být. Na žraločí tornádo se to nechytá ani omlylem. Tož aspoň za mé oblíbené pornoherečky dám slabší dvě :)