Minority Report (2015) (seriál) odpad!

Ty vole, nahradit Tomíka, sraženou tlustou vopicí a slizkou rákoskou, to chtělo hodně odvahy. vydržel jsem cca 10. minut pilotu, než se mi zvedl kufr a definitivně se poblil

Návštěvníci 3: Revoluce (2016)

Čekal jsem že to bude těch letech trošku slabší odvar, ale že to bude slabší než remake Návštěvníci: Cesta do ameriky, jsem fakt nečekal. Je príma jak si Žakuj s Mařenem, ve scénáři poradili se zestárnutím hlavních hrdinů. Období frantíkovské revoluce, mě nijak nebere, škoda že to do 2. světové nepřesunuli už v půlce filmu, hádám že by to pro mě bylo zábavnější. Pár slušnejch vtípků se tam najde, ale na pořádný uchcávání, jako u 1. a 2. dílu, to prostě nemá. S úctou k ústřední dvojici dám 3. hvězdy.

American Mary (2012)

Mno, ono se řekne horor.... Docela normální poetický film. Čekal jsem tam tej řezničiny trochen víc. Ale paní dochtor, byla celkem kusanec, tož za dvojec.

Likvidátoři (2013)

Náramně zábavné, několik takovejch Marušek, bych poslal do Bruselu a pár taky na hrad. Jen škoda že to přežilo tolik cigošů.

Princ a tanečnice (1957)

MM byla superkost, dobře se na ní kouká i přesto že je tahle konverzačka, až zbytečně dlouhá. Radši bych mrknul na originál na prknech. Jebnu, jednu hvězdu za pár vtípků a druhou za rok vzniku, bo 57.

X-Men: Apokalypsa (2016)

Asi už jsem na tyhle sračky starej, nebavilo mě to i přesto že tam hrálo hodně pokémonů. Jednu hvězdičku dám, za to že tam nehrála ta zrůda Fenke Jánsen. A docela by mě zajímalo komu všemu musela paní Lórenc spolykat mrdku, že z její postavy udělali charakterní hrdinku v hlavní roli, které nějak podezdřele připomíná Kačpiss z Hungary games. Ostatní slizouny a šampónky, nemám ani sílu komentovat.....

Spectre (2015)

Ušaté Torpédo alias Rákosníček Knedlík Knedlík Hokejka, zase předvedl že se na roli Bonda vůbec nehodí, ostatně tento film zase z Bondem nemá nic společného. Proč jako bondgirl vybírají čím dál hnusnější herečky? Nejspíš aby dorovnali pokroucený, krpatý xicht pana Krígla. Zaplať Perun, že tam byla aspoň milfka Monča, která i ve svejch letech vypadala líp jak paní-pan Sidolux.... Jinak jako akční film to není až tak špatný, tož ať nežeru, z odřenýmá lopuchama pana Krígla slabé 3.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Asi jsem byl málo zhulenej, když jsem na tohle čuměl.... Víc než dvě nedám, byla to děsná nuda o ničem.

Captain America: Občanská válka (2016)

Opět málo záběrů na prdel paní Johanssonový, takže dost zklamání. první půlka filmu je totální nuda, pak se to ale celkem vysmrdí, hláškama hmyzomužů. Tož 2,5 hvzdičky ať nežeru.

Spása (2014)

Hmmmm, divnej film, Evka tu neukazovala kozy....