Neděle u Tiffanyho (2010) (TV film)

Příjemná romantická komedie, která se dá snést. Při tom mě potěšila malá Amanda z Revenge, Alyssa Milano a ten její herec z Čarodějek a její kamarád z děství z GCB. :)

Skyfall (2012)

Konečně bondovka, která jde trošku do hloubky a dozvíme se o Bondovi i něco více, než že jen má rád maritini "protřepat, nemíchat". Vlastně je to jako normální bondovka tak do poloviny - a pak se to zvrtává na plán "ho ho ho" jako v Sám doma. Úžasné a skvělé.

Cost of Living (2011)

Mix Tower Prepu a paintballu :D Herecké obsazení skvělé, docela to i pobaví... Myslím, že už vím, co budu dělat v budoucnosti!

Parťáci (2012) (seriál)

Dobře, na Emmy to rozhodně není, ale je to celkem svižná komedie, která rozhodně stojí za ten čas. Opravdu se smějete a navíc herci jsou brilantní. Tenhle seriál si zrušení nezasloužil.

Lásky jedné plavovlásky (1965)

80 minut mého života je v háji. Nekonečně dlouhé rozhovory a příšerná hrdinka v hlavní roli. Já tohle hodnocení prostě nechápu.

2 $ocky (2011) (seriál)

První série byla možná průměrná, ale druhá teda rozhodně válí. Trošku černého humoru, trošku sexuálních narážek a život dvou holek bez peněz a máte tady 2 Broke Girls, rozhodně nadprůměrný seriál.

Pomáhat a chránit (2011)

Příběh sám o sobě průměrný, ale když se nad tím zamyslíte, Gerry hází jednu vtipnou - až přímo ftipnou - hlášku za druhou. Ti, co se plánují koukat na film bez titulků s myšlenkou, že anglicky umí, nechť s to rozmyslí, protože v několika okamžicích jsem přemýšlela, jestli mluví anglicky nebo irsky.

Delikatesy (1991)

Dobře, pár vtipných chvil to mělo. Nic víc v tom ale nehledejte.

Crash (2004)

Tak tenhle film se mi opravdu líbil. Jak je to všechno tak krásně propletené a ta chvíle když si myslíte, že zastřelili tu holčičku, je prostě euforická. Není to film pro citlivky, je to drama a je to úžasné. Téma je, řekla bych, rasismus, ale rozhodně to není hlavní. Budete se smát, plakat a to všechno díky tomuto úžasnému filmu.