2Bobule (2009)

Očekávání jsem neměl moc veliké (spíše žádné), ale tu trapnost, kterou jsem viděl jsem přeci jen nečekal. Kdybych se tu hodinu a půl škrábal na prdeli, tak by to asi bylo kvalitnější strávení času. Tu jednu hvězdičku dávám snad jen za Terezu Voříškovou, na kterou se dá aspoň koukat.

Pařba ve Vegas (2009)

Tak tohle jsem nečekal! Všude jsem na to slyšel samou chválu, ale že to bude až takováhle bláznovina jsem si nemohl představovat ani v těch nejšílenějších snech.

Diamantoví psi (2007) odpad!

Nejvíc mě dostala scéna, kdy skupina záporáku ukryla svůj džíp pod pár trsů vytrhaný trávy a nikdo si toho jako nevšim... :)

Star Wars: Klonové války (2008)

Jak již B!shop zmiňoval, stejně já jsem měl blbej pocit už hned na začátku, kdy se neobjevily pro Star Wars neodmyslitelné úvodní titulky. Bohužel toto moje rozčarování vydrželo až do konce. Od začátku se mi moc nelíbil nápad animovaných Star Wars, ale bral jsem to tak, že se autoři budou moc vyřádit na bitvách a celkově na všech efektech, které by jinak stály hodně hodně nekřesťanské peníze. Bohužel toho jsem se nedočkal. I tak bych ale od filmu, který má ve jméně Star Wars daleko, čekal daleko více.

Mariňák (2005)

Četl jsem knihu. Viděl jsem film (V opačném pořadí) a jak už to bývá, tak film byl v mnoha pasážích znatelně pozměněn, aby byl zajímavější pro oko diváka. Nicméně i tak podle mě dobře splňuje svoje poslání. Aby si každý uvědomil, jak je válka na hovno...

Čas pomsty (1993)

Další Lundgrenovka se všemi jejími typickými vlastnostmi. Dolph blbě čumí, zabije vše co dýcha a sem tam utrousí nějakou tu hlašku. Ale popravdě jsem se celkem dobře bavil.

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Tak půlka je za námi a na druhou si budeme muset počkat až do března 2010. Po euforii po prvních třech epizodách musím trochu polevit z mého hodnocení, protože díly měly bohužel trochu sestupnou tendenci a rozhodně né všechny měly na 5 hvězd(některé asi ani na 4). Nicméně to co se událo v posledním (desátém) dílu mě zas dost nažhavilo na jarní pokračování sezóny a jestli jarní část bude stejně nadupaná jako první díly a jako ten poslední, tak se máme na co těšit a aspoň v mém hodnocení se zas objeví hvězd pět.

Cyborg (1989) odpad!

Jak tento film může být v modrých číslech nechápu. Větší sračku jsem už dlouho neviděl a v kvalitě to silně konkuruje Reptilicantovi!

Zabiják bez tváře (2006) odpad!

Desi SIngh. Tak tohoto týpka bych bážně chtěl potkat. Zajímalo by mě jaký člověk se doprovolně podepíše pod něco takového. Pro mě velký favorit na nejhorší film všech dob. 0/10

Mstitel (1989)

Přiznám se, že co se týče Dolpha Lundgrena, měl jsem náročný týden. Začalo to Retrogradem ve čtvrtek, pokračovalo Střelcem v pátek a končilo právě Mstitelem v sobotu. Punisher, tak šel do boje s výraznou výhodou, protože po dvou předchozích filmech bych vcelku kladně hodnotil snad i VéKáVéčka. Normalní policajt co přišel o rodinu, který touží jen po odplatě všem zlým a naopak nechce trestat nevinné. Film je provázen zamračeným Lundgenrem, který kosí nepřátele po desítkách a sem tam utrousí lacinou hlášku. Bohužel to je taky vše co film nabídne. Pokud někdo hledá nějak hodnotný film o ochránci nevinných, je tu na špatném místě. Ale pro ty, kteří hledají zběsilé střílení a a po hektolitrech stříkající krev, jsou na zde správné adrese.