Jeden a půl policajta (1993)

Klasická rodinná rádoby komedie z 90. let, jejíž kvalitu poznáte během prvních pár minut.

Výplata (2003)

Další ze snímků s velmi slušnou myšlenkou, která není realizovaná moc dobře. Začátek byl velmi zajímavý, strhující a nutil člověka přemýšlet. Film má opravdu dobře našlápnuto, avšak tak po 40 minutách jakoby docházely nápady a začne převažovat prvoplánovost tak typická pro akční filmy. Naopak posledních 30 minut si vůbec nepamatuju - děj je až do konce pohlcen zvukem samopalů a výbuchů, které po chvíli začnou diváka nudit.

Létající Čestmír (1983) (seriál)

Celkem slušný český seriál, kde se zase sešlo perfektní herecké seskupení. O tom žádná, o zábavu je postaráno! Jediné v čem celkem pokulhává je děj, který, podle mého názoru, snad nebyl určen pro seriálový počin, nýbrž pro celovečerní film. Kdyby to celé bylo ve 2 hodinách, asi by mě to bavilo víc. 3,5*.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Bomba, tohle jsem fakt nečekal od sitcomu z nemocničního prostředí :) P.S. Miluju Dr. Perryho Coxe!!!! (hodnoceno po 3. sérii a teším se na dalších 6)

Columbo (1971) (seriál)

Celkem sympatická odpolední detektivka, ovšem jediným a to docela zásadním mínusem pro mě je to, že člověk veděl kdo je vrah, když pustil televizi v jakékoliv části filmu(seriálu). Columbo se vždycky "náhodou" upne na jednu postavu, která s ním častokrát spolupracuje a ve finále se ukáže jako vrah.Na jedno brdo.

Jak vycvičit draka (2010)

Kdybych před pár dny neshlédl všechny tři díly Toy Story, možná bych hodnotil výš. Bez ohledu na předvídatelný děj, který podporuje samotný název(..což k pohádkám asi patří...), je to rozhodně nadprůměrný animák u kterého se člověk možná až zas tolik nepobaví, ale určitě nenudí.

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

Za ty zpívcí pasáže, který v animáčích fakt nemám rád, hvězdička dolů, jinak perfektní biják:)

Okresní přebor (2010) (seriál)

Jednoznačně jeden z nejvtipnějších českých seriálů vůbec. Navíc že bude z dílny TV Nova bych doopravdy nečekal...Některé díly slabší, ale v celku to je lepší průměr. Řekl bych, že je zde naprosto trefené vyjádření českého kultu - vesnického fotbalu. Vetchý bravurní - čtvrtá hvězda patří jemu.

Strážce (2006)

Průměrný akčňák, ve kterém byla spousta momentů kdy se člověk mohl jen pousmát. Akorát zapadající do té nálady když v pátek večer nemáte co dělat, ale ještě se nechce jít spát, a pustíte televizi a v ní něco běží co vypadá zajímavě. Ale koukatelný to je...