Tiché místo: Část II (2020)

Ale jako jo, pořád to je zajímavé a napínavé, ale nápad už pokulhává a víceméně jen kopíruje jedničku. Moment překvapení zde jiz není..

Doom Patrol (2019) (seriál)

Začátek překvapivý, celkem jsem se i nasmál, ale po nějakých deseti dílech už mě to začalo štvát a nudit.

Nikdo (2021)

Dobře jsem se pobavil :-D Ale typický akčňák to fakt není. Dobré bitky a fatality.

Dívka ve sklepě (2021) (TV film)

Znepokojující snímek. Docela jsem hltal další vývoj. Ale zřejmě díky nízkému rozpočtu měl film nelogická místa a ty posuny v čase, kde herci nestárli, tak to bylo k smíchu.

Nezahrávej si s ohněm (2012)

Klasické béčko, akorát hlavní hrdina i hlavní záporák hrají fakt mizerně. Takže ani průměr...

Invictus: Neporažený (2009)

Poprvé v životě jsem si zafandil rugby :-) Překvapivě dobré na sportovně zaměřené filmy, které jinak nemusím. To vše ale především díky výkonu Morgana Freemana.

Raubíř Ralf (2012)

Super nápad, ale jinak zklamání.

Nepohodlný (2005)

Chvílemi zajímavé a napínavé scény, především díky neobvyklé kameře. Suma sumárum ale nezáživné a chvílemi přitažené za vlasy. Nehodnotím nyní humánní přesah filmu, ale zpracování a kvalitu pro diváka. Čekal jsem výrazně více viz vysoké hodnocení na ČSFD.

Duše (2020)

Super nápady, vtipné provedení. Pro menší děti ale jen trochu, těm se líbí "duchové" :-)