Zatímco spíš (2011)

Po mnoho letech druhá šance, ale pořád z toho nejsem tedy odvařený. Nápad zajímavý, provedení slabší. Potřetí to už fakt vidět nechci :-)

Paroží (2021)

Napínavé, to jo, ale je to hnus.

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Byla to sranda, to se musí nechat. V komediích nejedu, takže se nemůžeme bavit o topovce, ale jelikož na jiné buď raději nekoukám a nebo dostanou 1 hvězdu, tohle je ve své kategorii pecka. Nádech sci-fi, gamingu, trochu romantiky, akce a přitom v klidu a odlehčené. Hodně zajímavá kombinace. Nutkání dát 4... :-D

Hawkeye (2021) (seriál)

No nebude to můj nejoblíbenější doplňkový seriál Marvel. Jsou jiné výrazně lepší, ale tak do universa to zapadá a dozvíte se něco víc o jedné postavě, která vlastně tak moc zajímavá není. Nebo je? To je asi věc názoru.

Croodsovi: Nový věk (2020)

Mně ti Croodsovi prostě nepřijdou vtipní. A bez toho tam už není mnoho co najít. Nezachránily to ani narážky na moderní dobu.

Monster Hunter (2020)

No tak tohle jestli někdo myslel vážně, tak nevím. A náběh na pokračování? To by mě zajímalo, kdo do toho dá peníze. Extrémní nesmysl, shluk a ala efektních záběru, které ale nedávají smysl. Nefunguje to ani jako sci-fi ani jako jako akčňák.

Matrix Resurrections (2021)

4 hvězdičky za fanouškovské potěšení - mně se Matrix svět a jeho kód a barvy prostě líbí. Objektivně co se týče filmu by to bylo o dost slabší.

Duna (2021)

Čekal jsem víc. Jako vizuály super, asi chtějí konkurovat Hvězdným válkám, ale prostě jsem se do toho vesmíru, příběhů a všeho nedostal a tak je mi to vlastně tak nějak jedno, kdo co jak...